Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 06. týden (4.2.2019 - 10.2.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Partner pro vás udělá naprosto všechno, co si jenom vymyslíte. Problém je však v tom, že tiše doufá, že se vy budete k němu chovat s naprosto stejnou velkorysostí.

Býk

To, že si věří, je sice dobře, ale nic se nemá přehánět. Zejména v práci neudělá chybu, když se o svých rozhodnutích předem poradí s někým zkušenějším.

Blíženci

Na své zdravotní problémy musí reagovat ihned a bez váhání. Jemu se k lékaři sice chtít nemusí, ale vy ho tam musíte bez milosti vyhnat.

Rak

Pořád má dojem, že byste se mu měli věnovat víc a intenzivněji. Vy mu sice vysvětlujete, že máte kromě něj na starosti fůru dalších věcí, ale to on nějak nechápe.

Lev

Nedá se říct, že by vám přímo lhal, ale pravdu vám taky neříká. Než si z toho, co vám sdělí, vyberete něco konkrétního, bude to dost dlouho trvat.

Panna

Když vám začne vyčítat lenost, měli byste se rázně ohradit. Možná nejedete v takovém tempu, jako on, ale taky nenaděláte zdaleka tolik zbytečných chyb.

Váhy

Než se rozhodnete, že se s ním pustíte do erotického dobrodružství, dobře si to rozmyslete. Představy, které o něm máte, jsou daleko zářivější, než by byla realita.

Štír

Na to, abyste v klidu poslouchali jeho jedovaté poznámky, nejste stavění. Občas by to sice bylo rozumnější, ale vy to zvládnout nedokážete.

Střelec

Hlavně nepodporujte jeho bláznivé nápady! Musíte uznat, že vy sice dokážete taky leccos vymyslet, ale váš miláček vás v této disciplíně ještě o hodně předčí.

Kozoroh

Jste překvapení vším, s čím váš miláček přijde. Občas máte dokonce pocit, že vám tajně čte myšlenky, protože jinak by se tak přesně trefit nemohl.

Vodnář

To, že jste ho kdysi milovali, nic neznamená. Momentálně jste ve stavu, kdy si s ním v klidu popovídáte a na lásku ani nevzdechnete.

Ryby

Čím dříve si přiznáte, že jste do něj opravdu zamilovaní, tím to bude lepší. Až potom můžete začít uvažovat, co s tím uděláte a jaké místo mu dáte ve svém dalším životě.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA