Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 46. týden (9.11.2020 - 15.11.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Na lidi, kteří nejsou vaší krevní skupiny a s nimiž si nemáte co říct, nejste zvědaví. Naštěstí je na tom váš miláček naprosto stejně,jde o jednu z věcí, na níž se shodnete.

Býk

Jeho jednání musíte ocenit,uznáváte, že chtělo odvahu, kterou byste vy sami neměli. Nezapomeňte mu to taky říct!

Blíženci

Když na vaši adresu žertuje, neberte to jako urážku, ale naopak jako vyjádření úcty a lásky. Kdybyste mu dokázaly odpovídat stejně, vašemu vztahu by to neobyčejně prospělo.

Rak

V pondělí na něm nechejte v klidu všechno, co jindy děláte vy. Váš miláček překypuje energií, kterou přece musíte pořádně využít!

Lev

Na veškeré party a jiná setkání můžete zapomenout,kupodivu to ale snášíte lépe, než jste si mysleli. Dokonce přijdete na to, že to doma vlastně vůbec není tak zlé.

Panna

Jde o týden, kdy toho váš miláček má až nad hlavu. Zejména v pondělí má pocit, že pro vás nemůže udělat zdaleka to, co by chtěl-to, že vám to vůbec nevadí, vůbec nechápe.

Váhy

Měli byste se zaměřit na to, co vám zatím moc nevychází. Když se do toho dáte v pátek nebo v sobotu, zvítězíte rychle, na celé čáře a navíc téměř bez námahy.

Štír

O tom, že byste spolu začínali znovu, ani neuvažujte. Může vás to samozřejmě napadnout, ale litovali byste toho spíše dříve, než později-nezměnili jste se ani vy, ani Beran.

Střelec

Než si koupíte nové auto, pořádně přemýšlejte. Zejména v pondělí máte tendenci kupovat něco, co se vám sice líbí, ale co může mít spoustu skrytých vad.

Kozoroh

Jeho hovory o tom, co byste měli dělat jinak, než děláte, vám už lezou na nervy. Dosud jste je vydýchávali, ale teď je vaše trpělivost už u konce.

Vodnář

Překvapí vás změnou chování. Zatímco obvykle jde hlavou proti zdi, tentokrát se projevuje sice rozhodně, ale tak, aby zbytečně nekomplikoval život ani sobě, ani vám.

Ryby

Důvody, proč vás rozčiluje, mu raději nevysvětlujte,nedopadlo by to dobře. Buď by vám nevěřil, nebo by se rozesmál-v každém případě by vás naštval.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA