Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 48. týden (23.11.2020 - 29.11.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Lidí, kteří vám jen překáží v cestě a ve vašich aktivitách vás zdržují, je víc, než byste si mysleli. Čím dřív a důsledněji se jich dokážete zbavit, tím to bude pro vás lepší.

Býk

V pondělí, kdy jste pod vlivem sextilu Merkura se Saturnem, vyhlašujte doma řeči vyloženě státnického charakteru. Váš Beran nebude nic namítat, což je skoro zázrak.

Blíženci

Jeho tvrdohlavost vám už leze na nervy. Neustále mu vysvětlujete, jak věci vidíte vy, a on se přesto drží svého (samozřejmě špatného) názoru.

Rak

Než se začnete s partnerem hádat, přemýšlejte. Zejména ve středu a ve čtvrtek hrozí, že se pohádáte a vy se nakonec pro jistotu rozpláčete.

Lev

Všechno, do čeho se spolu pustíte, vám jde od ruky naprosto skvěle. Přesto - nebo právě proto - si musíte dávat pozor, abyste něco důležitého nepřehlédli.

Panna

Neustále se přesvědčujete, že to, co děláte, nemá cenu. Když vám Beran sdělí, že je to nesmysl, kterému věnujete až příliš mnoho času a energie, měli byste ho poslechnout.

Váhy

Když vám začne vypočítávat to, čím si v poslední době musel projít, budete se cítit skoro až nepatřičně. Máte pocit, že si nemáte právo stýskat, protože v podstatě žádné starosti nemáte.

Štír

Komunikaci ke svému životu potřebuje snad ještě víc, než vzduch. Když zjistíte, že si povídá s vaším domácím zvířetem, je to naprosto normální.

Střelec

Úvahy o novém životním stylu vás překvapí. Máte pocit, že ten nynější je už vyladěný natolik, že už opravdu nemáte důvod, abyste ho ještě měnili.

Kozoroh

Období, kdy ukončujete jeden rok svého života a začínáte druhý, je velice příjemné.Váš Beran se navíc postará, abyste narozeniny oslavili jak náleží.

Vodnář

Do vašeho života vtrhl jako neřízení střela. Vy jste sice vždycky toužili po partnerovi, s nímž se nebudete nudit, ale teď si říkáte, zda toho náhodou není příliš.

Ryby

Náročný bude zejména pátek.Váš Beran začne provádět inventuru všeho, na co si během týdne ani nevzpomněl, a nakonec usoudí, že za všechno stejně můžete jen vy.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA