Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 50. týden (7.12.2020 - 13.12.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Stíhat nemusíte, ale čas na svého partnera byste si za všech okolností udělat měli. Zejména ve druhé polovině týdne, kdy na vás už nebude tlačit Saturn, je to chvályhodné!

Býk

O jeho věrnost se bát nemusíte. Nějaké nabídky sice v tomto směru padnou, ale Beran se z nich elegantně vyvleče a rád a s chutí se vrátí k vám domů.

Blíženci

Krásný bude už úterní večer. Venuše se přesouvá do vašeho sektoru komunikace a vy se spolu konečně začnete bavit normálně a bez zbytečného špičkování.

Rak

To, že jste mu kdysi pomohli, nijak zvlášť neocení. Naopak bude jasné, že je mu spíše trapné, že jste ho přistihli ve chvíli, kdy pomoc potřeboval.

Lev

Než se rozhodnete pro vyjasňování názorů, sami sebe se zeptejte, co od toho očekáváte. Kdybyste rovnou pochopili, že to stejně k ničemu nebude, bude to lepší.

Panna

V úterý večer, kdy se dostává pod vliv Venuše, se máte na co těšit. Váš Beran se rozhodne, že v sobě konečně probudí romantika a ukáže vám, jak pravá a skutečná láska vypadá.

Váhy

Kvůli tomu, že se miláčkovi některé vaše rozhodnutí nelíbí, se hádat nehodláte. Víte, že stačí, abyste chvíli počkali, a on názor změní.

Štír

Pocit, že vám utíká, je stále silnější. Kdybyste se překonali a přestali ho honit, bude to podstatně lepší,bude mu bez vás smutno a rychle se k vám vrátí.

Střelec

Když vám říká, že na něco máte, měli byste ho poslechnout a alespoň to zkusit. Od středy výše to navíc půjde neobyčejně snadno.

Kozoroh

S partnerem z Berana se domluvíte kupodivu dobře. Když počkáte do úterního večera, kdy bude Venuše ve Střelci, bude všechno najednou jednoduché a jasné.

Vodnář

Ať se děje cokoli, máte pocit, že je vždycky minimálně o krok před vámi. Zatímco vy se v situaci teprve orientujete, on má už dávno na celou věc hotový názor.

Ryby

O tom, že je život náročný, nepochybujete. Když vám však Beránek začne vysvětlovat, že je v podstatě zlý, souhlasit s tím nebudete.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA