Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 49. týden (30.11.2020 - 6.12.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

To, co se kolem vás děje, vás z míry ani v nejmenším nevyvede. Pozorujete svět a opakujete si, že se přece nebudete nervovat, protože jste přežili i horší.

Býk

Bude komentovat naprosto všechno, co řeknete nebo uděláte. Vy si pak můžete vybrat, zda se s ním pohádáte, nebo zda v klidu počkáte, až přijde k rozumu.

Blíženci

Opravdu vám imponuje,potíže, které má v práci, řeší aktivně a okamžitě. Rozhodl se, že si peníze vydělá i jinak a taky se do toho hned pustí.

Rak

Jde o týden, který po vás obou vyžaduje energii. Zatímco váš miláček by ji měl napřít ven, od vás se chce, abyste mu vytvářeli zázemí a kryli záda.

Lev

Než se rozhodnete pro nové začátky, musíte to probrat s partnerem a zajistit si jeho podporu. Jste sice dobří, ale bez jeho pomoci to zvládnout nedokážete.

Panna

Když se s vámi začne dělit o své životní zkušenosti, dostane vás do rozpaků. Můžete ho sice milovat nade vše, ale přesto o něm naprosto všechno vědět nemusíte.

Váhy

Ve středu a ve čtvrtek si budete rozumět naprosto ve všem. Právě proto by bylo dobře, kdybyste se zabývali společnými plány na budoucnost-to, co vymyslíte, taky vyjde!

Štír

S partnerem je kupodivu rozumná řeč. Když něco řeknete nebo navrhnete, nejde hned do protiútoku, ale kupodivu vás vyslechne a třeba i poslechne.

Střelec

S těmi nejzajímavějšími lidmi se seznámíte přes kamarády. Pokud vám kamarádi dohazují Berana, měli byste ho brát všemi deseti!

Kozoroh

Smiřte se s tím, že mu to momentálně planety namíchaly podstatně lépe, než vám. Nezáviďte mu, ale snažte se na jeho možnostech alespoň trochu přiživit.

Vodnář

Moc dobře vám udělá prohlídka vašich starých společných fotek. Zjistíte, jak velký kus života jste spolu zvládli a pochopíte, že máte na co být pyšní.

Ryby

Patří k lidem, v jejichž jednání rozumný přístup nenajdete. Kdybyste ho však přesvědčili, aby vás nechal jednat a sám nedělal nic, bylo by to dobře.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA