Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 51. týden (14.12.2020 - 20.12.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Lidi, kteří automaticky počítají s tím, že pro ně budete mít pochopení a že jim odpustíte, patrně zklamete. Rozhodli jste se, že budete myslet nejdříve na sebe a až pak na ty ostatní.

Býk

Pocit, že každý z vás chce něco jiného, může být sice intenzivní, ale pravdivý není. Když se domluvíte, zjistíte, že chcete oba totéž, akorát že to každý říká jinými slovy.

Blíženci

I když se snažíte situaci odlehčovat, moc se vám to dařit nebude. Váš Beran usoudil, že vás čeká náročný týden a vy mu to nemáte šanci vymluvit.

Rak

Připravte se na hodně náročné pondělí. Kdybyste ho zvládli tak, abyste měli méně práce a více prostoru, který můžete věnovat sami sobě, bude to vynikající.

Lev

Měli byste se zamyslet nad pojistkami a nad tím, zda je nechcete do konce roku změnit. Pokud se rozhodnete, že ano, musíte se do akce pustit hned v pondělí.

Panna

Jsou lidé, s nimiž se nedomluvíte a když vás na to upozorňuje i váš Beran, měli byste ho poslouchat. Ušetříte si čas, nervy a v neposlední řadě i peníze.

Váhy

Jde o člověka, který vám neustále zdůrazňuje, že vás potřebuje. Potíž je v tom, že vás potřebuje na to, do čeho se jemu samotnému nechce.

Štír

Především mu musíte vysvětlit, že jsou věci, ve kterých si můžete dělat, co chcete. To, že se s ním občas poradíte, berte jako něco, co udělat můžete, ale taky nemusíte.

Střelec

Když zjistíte, co všechno podle něj děláte špatně, bude z toho dusno. Kdybyste ho hned při první větě zarazili, on by se naštval a vy byste měli klid.

Kozoroh

Neustále vám vysvětluje, že si ho svět včetně vás neváží zdaleka tak, jak by si zasloužil. Zkuste se usmívat a nebrat ho moc vážně-kdybyste ho vážně brali, byla by po svátečné pohodě veta.

Vodnář

Dárky, které od něj dostanete, vás překvapí. Je z nich patrné, že vám do duše vidí víc, než byste považovali za možné.

Ryby

Pokud se s ním dokážete bavit normálně, čeká vás velice příjemný týden. Nesmíte na něj však žádným způsobem tlačit,to by snášel jen s nechutí.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA