Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 19. týden (9.5.2022 - 15.5.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Na cizí lidi byste se spoléhat neměli. Bude lepší, když budete jako fakt brát jen to, co si sami uděláte, ověříte a na co si můžete vlastníma rukama sáhnout.

Býk

Najednou usoudíte, že nutně potřebujete čas, který můžete věnovat sobě navzájem. Co kdybyste si tak vyrazili zase jednou na víkend, na kterém budete jenom vy dva?

Blíženci

V úterý, kdy je na vaší straně stacionární Merkur, byste si měli důkladně promluvit. Bude to sice náročné, ale zároveň důležité a přínosné pro vás oba.

Rak

S Beranem byste se měli domluvit na něčem, co by se dalo označit jako ozbrojené příměří. Na to, abyste se hádali a vyjasňovali si stanoviska, není ten vhodný čas.

Lev

Když začne mluvit o tom, že ho hryže svědomí, na nic se nevyptávejte. To, co vám řekne sám od sebe, bude pro vás oba daleko cennější.

Panna

Na lidi, kteří stále zdůvodňují své jednání, se oba můžete vykašlat. Momentálně je potřeba, abyste si jeli po svém a na okolní svět se neohlíželi.

Váhy

Oba byste se měli rozhodnout, že budete žít naplno. Zejména ve středu, kdy vás spojí mocný a příznivý Jupiter, to bude rozhodnutí opravdu rozumné.

Štír

S jeho emocemi nic nenaděláte. Kdybyste vzali na vědomí, že je nedokážete změnit a že se s jeho sympatiemi i antipatiemi budete muset smířit, bude to lepší.

Střelec

To, co po vás chce, vám vysvětlovat nemusí. Z jeho strany stačí lehký náznak, abyste všechno pochopili a udělali přesně to, co potřebuje a chce.

Kozoroh

Když se rozhodnete, že si získáte jeho pozornost a přinutíte ho, aby vás konečně začal brát vážně, určitě se vám to podaří. Bude to výkon, na který můžete být právem pyšní.

Vodnář

S tím, co pro něj děláte, nikoho jiného seznamovat nemusíte. Jeho známí by se urazili a začali by přemýšlet, proč podobným způsobem nepomáháte i jim.

Ryby

Zdánlivé maličkosti hrají ve vašem životě daleko větší roli, než byste si mysleli. Právě proto byste jim měli věnovat co nejintenzivnější a soustavnou pozornost.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA