Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 336. den (3.12.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

O tom, že se Vánoce mílovými kroky blíží, nepochybujete. Kdybyste náhodou zapomněli, zavolají rodiče vašeho partnera a zeptají se, jak vidíte Štědrý den.

Býk

To, že se musíte v práci učit nový počítačový program, berte jako plus. Nepůjde to lehce, ale vaši cenu na pracovním trhu to zvýší skoro zázračně!

Blíženci

Neodmítejte ruku, která vám nabízí velkorysou pomoc. Vlastním přičiněním toho zvládnete opravdu hodně. To, o co se jedná, však sami nedokážete.

Rak

Kvadratura mezi Sluncem a Marsem se vás naštěstí netýká. Ostatních však ano. Protože musíte být zejména za volantem opatrní a neustále ve střehu.

Lev

Na pocity nedejte. Nejsou špatné, ale na správnou cestu by vás nenasměrovaly. Bude daleko lepší, když vsadíte na zdravý rozum a hned ho použijete.

Panna

Čekejte útok na svou peněženku. Kromě obvyklých nákupů však za to může i váš příspěvek na charitativní účel, který jste uznali za důležitý.

Váhy

To, že je v práci klid, je z valné části vaši zásluhou. Když vám šéf děkuje, netvařte se skromně, ale přijměte jeho slova jako něco, na co máte právo.

Štír

Všechno důležité byste měli zvládnout v pracovní části dne. Večer, kdy bude Luna ve vašem znamení, byste to všeho šli zbytečně emotivně a citově.

Střelec

To, co vám říkají kamarádi, se vám líbit sice nemusí, ale poslouchat byste je měli. Jejich slova jsou daleko pravdivější, než se vám vůbec zdá.

Kozoroh

Nic z toho, co se děje, vás nepřekvapí. Spíše si řeknete, že je zajímavé, že na to, co jste vy tušili už dávno, přišli vaši kolegové až teď.

Vodnář

Pro nápady svých dětí máte sice pochopení, ale musíte je trochu zbrzdit. Vysvětlete jim, že to, co chtějí, by aktuálně znamenalo zbytečné riziko!

Ryby

Když vám instinkt říká, že si máte partnera hlídat, berte to vážně. Zejména na vánoční večírky ho nenechávejte chodit samotného. Čert nikdy nespí!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA