Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 339. den (6.12.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Včera naděloval Mikuláš doma, dnes vám nechá dárek v práci. Bude to sice naprostá maličkost, ale vy nad ní budete soustředěně a dlouho přemýšlet.

Býk

Zdravotní problémy člena širší rodiny vyřešit nedokážete. Můžete ale aktivovat známé. Ti pak seženou lékaře, který tomu rozumí a který se už postará.

Blíženci

Některé lidi nechápete. Jejich nerozumné jednání se sice vás přímo nedotýká, ale přesto si říkáte, že by bylo lepší, kdyby z vašeho okolí zmizeli.

Rak

Stacionárního Merkura můžete využít k rozumné domluvě s partnerem. Bez problémů se vám podaří najít společnou řeč a oboustranně vyhovující řešení.

Lev

Na den vhodný k řešení rodinných záležitostí to nevypadá. Můžete se o to pokusit, ale riskujete hádku, která bude hodně nepříjemná a navíc zraňující.

Panna

To, co si myslíte, klidně a bez výčitek svědomí říkejte nahlas. Vaše výroky jsou možná trochu drsnější, než obvykle, ale zato jsou nezpochybnitelné.

Váhy

Lékař, který vás posílá na další vyšetření, velice dobře ví, co dělá. V žádném případě s ním nediskutujte a nevysvětlujte mu, že to přece není nutné.

Štír

Stacionární Merkur ve vašem znamení vám dává šance na zdařilá, i když velmi náročná jednání. To, co chcete, dostanete rychle a v exkluzivním balení!

Střelec

I když vám partner své nápady vysvětluje už po několikáté, pořád je nechápete. Nakonec však kývnete jen proto, abyste měli klid a kolem zavládlo ticho.

Kozoroh

Pokud se účastníte firemního večírku, bude to zajímavý zážitek. Kolegové se vám budou svěřovat se svými trampotami, a vy je budete utěšovat.

Vodnář

Pozor na vliv stacionárního Merkura! O inteligenci nadřízeného můžete mít sice oprávněné pochybnosti, ale to neznamená, že mu to můžete říct nahlas.

Ryby

Díky stacionárnímu Merkuru mluvíte tak, aby to, co říkáte, vnímali i lidé, co neberou vážně nic. Využijte šance a řekněte jim to, co jim říct chcete.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA