Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 40. den (10.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Merkur, který vstupuje do Ryb, se vám postará o zajímavé odpoledne. Vzdor svým obvyklým prioritám si rozbalíte čokoládu a pustíte romantický film!

Býk

Luna v Beranu vás nerozhází. Na dopoledne si naplánujete nějakou tělesnou aktivitu a odpoledne si budete užívat zaslouženou a ničím nerušenou relaxaci.

Blíženci

Polední vstup Merkura do Ryb zásadně mění atmosféru. Hrozí, že vás naštve nebo urazí výrok, kterému byste se jindy s chutí a bez zábran zasmáli.

Rak

Zejména odpoledne budete doslova viset na telefonu. S údivem zkonstatujete, že se vám některé věci po telefonu projednávají lépe, než z očí do očí...

Lev

Představa, že někomu ustoupíte a on to ocení, se ukáže jako neskutečně naivní. Dotyčný to vezme jako důkaz vaší slabosti a nátlak ještě zesílí.

Panna

Polední vstup Merkura do vašeho partnerského sektoru zásadně vylepší všechny vaše vztahy. Konečně necháte lidi mluvit a sami budete jenom poslouchat.

Váhy

Na poslední chvíli musíte odpoledne zvládnout něco, na co jste měli celý týden. To, že to nakonec opravdu stihnete, berte jako skutečný zázrak.

Štír

Polední vstup Merkura do Ryb vás nezvykle rozpovídá. Bavíte se i o tom, co čem se vám obvykle mluvit nechce. Dnes je však nutné, abyste téma otevřeli.

Střelec

Vstup Merkura do Ryb varuje. Vy to, co říkáte, sice nijak zle nemyslíte, ale určitě se najde někdo, kdo si to vyloží jinak, než jste to mysleli.

Kozoroh

Odpoledne budete v nezvykle komunikativní náladě. Se širokým úsměvem uvítáte nečekanou návštěvu, které se pak budete s chutí a naplno věnovat.

Vodnář

Když najdete něco cenného, jděte to hned odevzdat na policii. Mohou se sice vyskytnout lidé, kteří vám řeknou, že to byla hloupost, ale vy víte svoje.

Ryby

Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem znamení, můžete klidně vsadit na intuici. Když se jí necháte vést, dokážete se vyhnout zcela zbytečným průšvihům.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA