Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 68. den (10.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Luna v Býku vás přinutí, abyste se daleko víc zabývali majetkem. Rozmyslete si, čeho v tomto ohledu chcete dosáhnout a hned na tom začněte pracovat.

Býk

Při Luně ve svém znamení jste ochotní dělat pro každého všechno, co si jen přeje. Se sliby to však nepřehánějte. Situace se může zásadně změnit!

Blíženci

Luna v Býku vám přinese velice zajímavé sny. Počítejte s tím, že budete celý den přemýšlet nad tím, co pro vás znamenají a na co vás upozorňují.

Rak

Luna v Býku na vás působí vyloženě inspirativně. Najednou si uvědomíte, že jste ještě dost mladí na to, abyste uskutečnili některé dosud odkládané sny!

Lev

Když něco dostanete, měli byste za to pěkně poděkovat. Hlavně se dárce neptejte, čím byste se mu měli odvděčit. Opravdu byste ho tím urazili a naštvali.

Panna

Partnera pro jistotu neprovokujte. Vy můžete mít pocit, že vtipně žertujete, ale on usoudí, že ho neberete vážně a navíc ho nemáte ani trochu rádi.

Váhy

Při Luně v Býku počítejte s daleko větší chutí na sladké. Pokud chcete, aby byla rodina spokojená, upečte obvyklý nedělní koláč z dvojnásobné dávky!

Štír

Při sextilu mezi Marsem a Neptunem si dávejte pozor na to, co si přejete. Osud občas bývá zlomyslný a sny vám může splnit zcela nečekaným způsobem.

Střelec

Všechno se zpomalí. Z plánů, které jste ještě včera měli, nic nebude. Vám to ale vůbec nevadí. Odpočíváte s knížkou a nic zásadního vám neschází.

Kozoroh

Dejte si pozor na jedovaté poznámky. Vy je sice pronesete, ale trefíte se jimi do nepravého člověka. Ten, jehož jste chtěli zasáhnout, si jich nevšimne.

Vodnář

Při Luně v Býku se raději s nikým nehádejte. Nedopadlo by to dobře. Nakonec by se situace obrátila tak, že byste se dozvěděli, že za všechno můžete vy.

Ryby

Sextil mezi Marsem a Neptunem patří k těm náročnějším. Nápadů máte spoustu, ale těch, které dokážete bez další újmy uskutečnit, zase tak moc není.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA