Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Když spolu někam jdete, těšte se na ostudu. Váš partner se připlete do nějakého sporu, který se ho vůbec netýká, a postará se o pozornost každého, kdo bude v dohledu.

Býk

Některé záležitosti jsou jednodušší, než to na první pohled vypadá. Stačí, abyste se osvobodili od názoru svého Berana a na celou věc se podívali svýma očima.

Blíženci

Představu, že mu vy budete ustupovat a on vám bude přikazovat, co máte dělat, mu musíte co nejrychleji vyhnat z hlavy. Jakmile mu ustoupíte, ztracené pozice už zpátky nezískáte.

Rak

O tom, že se srazíte, nepochybujte. Vy však nesmíte dát ani tím nejmenším gestem najevo, že byste se ho mohli bát, podřízli byste si tím větev, na které sedíte...

Lev

Úterní úplněk je pro vás oba příznivý. Využijte jeho energii a přemluvte miláčka k romantické procházce v měsíčním svitu, bude to vynikající!

Panna

V pondělí se držte raději zpátky. Při Luně ve svém partnerském sektoru máte sklon dělat pro tohoto náročného partnera víc, než je zdrávo a než by mu bylo prospěšné.

Váhy

Experimenty vás ani trochu nebaví-jste velice spokojení, že to mezi vámi funguje. Potřebujete vztah, který vám dává stabilitu, a konečně jej máte...

Štír

O tom, co je pro vás jako pro partnery nejlepší, s ním raději nediskutujte. Závěr, k němuž by dospěl, by se vám nelíbil a vedl by leda tak k hádce.

Střelec

Jsou věci, které dál už odkládat nemůžete-možná by to šlo, ale dokonce i na Berana je to moc. Nutí vás k aktivitě tak, že mu nakonec stejně podlehnete.

Kozoroh

Jsou věci, o kterých byste s ním mluvit neměli. On vám sice můžete říkat, že jde o informace, které by na vašem vztahu nic nezměnily, ale v reálu by to vypadalo jinak.

Vodnář

Když vám nevolá, neozývejte se taky, bude to pro něj překvapení. Byl připravený na to, že ho zkontaktujete jako první, a teď vůbec nechápe, co se vlastně děje.

Ryby

S partnerem z tohoto znamení to opravdu není snadné, vždycky si najde důvod, aby něco nemusel dělat. Navíc to podá tak, že se musíte začít smát.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA