Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 40. týden (1.10.2018 - 7.10.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Zklamat vás sice může, ale nahlas mu to raději neříkejte. Když chvíli počkáte, zjistíte, že situace není zdaleka tak jednoznačná, jak se vám na první pohled zdálo.

Býk

O své minulosti vám řekne všechno, co chcete vědět. Když zjistíte, jak brutálně je upřímný, usoudíte, že toho zase tak moc vědět nepotřebujete...

Blíženci

Občas budí dojem, že má pocit, že nemáte vůbec co dělat. Neustále vám vysvětluje, co všechno vy na vašem místě dělal, a vůbec nechápe, že se vám to špatně poslouchá.

Rak

Hlavně mu zbytečně neustupujte! Trvejte na tom, co jste si domluvili. Nejdříve bude mít dojem, že jste neskutečně puntičkářští, ale pak přijde na to, že váš přístup má své výhody.

Lev

Když přijde s tím, že se objeví a něco pro vás dobrovolně udělá, zpozorněte. Obvykle po takové žádosti následuje nějaká prosba, jinak to nebude ani tentokrát.

Panna

Když s něčím nesouhlasíte, musíte mu to dávat najevo způsobem, který pochopí. Jakmile na něj půjdete se svým obvyklým vlídným tónem, nepochopí, že by vás měl brát vážně.

Váhy

Neustále se ženete někam, kde vás stejně nic dobrého nečeká. Když to Beranovi dokážete vysvětlit, budete mít velkou zásluhu, zachráníte ho před dalším zklamáním.

Štír

Na jeho hovory o tom, co byste měli dělat pro něj a pro váš vztah, nedejte. Když na to přijde, klidně s ním začněte mluvit o tom, na co by se v této oblasti měl podle vás zaměřit on.

Střelec

Opravdu nemusíte věřit všemu, co se vám snaží namluvit. Váš Beran má hodně bujnou fantazii, a pokud má pocit, že mu to prospěje, nedělá si starosti ani s pravdou.

Kozoroh

Miláček vám neustále pochlebuje a vysvětluje, že vy jste na komunikaci s úřady podstatně lepší, než je on. Není to pravda, problém je v tom, že vy to vyřídíte, zatímco jemu se nechce.

Vodnář

Najednou vám dochází, že život s ním nebudete zdaleka tak jednoduchý, jak jste si mysleli. Vy jste však do něj už tak zamilovaní, že zařazení zpátečky nepřipadá v úvahu.

Ryby

I když se opravdu snažíte, jsou věci, na které se přes veškerou snahu nedokážete soustředit. Měli byste to však dělat tak, aby si toho váš miláček nevšiml a neměl jedovaté řeči.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA