Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 40. týden (1.10.2018 - 7.10.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Zklamat vás sice může, ale nahlas mu to raději neříkejte. Když chvíli počkáte, zjistíte, že situace není zdaleka tak jednoznačná, jak se vám na první pohled zdálo.

Býk

O své minulosti vám řekne všechno, co chcete vědět. Když zjistíte, jak brutálně je upřímný, usoudíte, že toho zase tak moc vědět nepotřebujete...

Blíženci

Občas budí dojem, že má pocit, že nemáte vůbec co dělat. Neustále vám vysvětluje, co všechno vy na vašem místě dělal, a vůbec nechápe, že se vám to špatně poslouchá.

Rak

Hlavně mu zbytečně neustupujte! Trvejte na tom, co jste si domluvili. Nejdříve bude mít dojem, že jste neskutečně puntičkářští, ale pak přijde na to, že váš přístup má své výhody.

Lev

Když přijde s tím, že se objeví a něco pro vás dobrovolně udělá, zpozorněte. Obvykle po takové žádosti následuje nějaká prosba, jinak to nebude ani tentokrát.

Panna

Když s něčím nesouhlasíte, musíte mu to dávat najevo způsobem, který pochopí. Jakmile na něj půjdete se svým obvyklým vlídným tónem, nepochopí, že by vás měl brát vážně.

Váhy

Neustále se ženete někam, kde vás stejně nic dobrého nečeká. Když to Beranovi dokážete vysvětlit, budete mít velkou zásluhu, zachráníte ho před dalším zklamáním.

Štír

Na jeho hovory o tom, co byste měli dělat pro něj a pro váš vztah, nedejte. Když na to přijde, klidně s ním začněte mluvit o tom, na co by se v této oblasti měl podle vás zaměřit on.

Střelec

Opravdu nemusíte věřit všemu, co se vám snaží namluvit. Váš Beran má hodně bujnou fantazii, a pokud má pocit, že mu to prospěje, nedělá si starosti ani s pravdou.

Kozoroh

Miláček vám neustále pochlebuje a vysvětluje, že vy jste na komunikaci s úřady podstatně lepší, než je on. Není to pravda, problém je v tom, že vy to vyřídíte, zatímco jemu se nechce.

Vodnář

Najednou vám dochází, že život s ním nebudete zdaleka tak jednoduchý, jak jste si mysleli. Vy jste však do něj už tak zamilovaní, že zařazení zpátečky nepřipadá v úvahu.

Ryby

I když se opravdu snažíte, jsou věci, na které se přes veškerou snahu nedokážete soustředit. Měli byste to však dělat tak, aby si toho váš miláček nevšiml a neměl jedovaté řeči.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA