Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 46. týden (12.11.2018 - 18.11.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Nezdá se vám, že zbytečně ustupujete právě v situaci, kdy byste zrovna nemuseli? Pokud se oba semknete a budete se držet svého názoru, můžete na tom jen získat.

Býk

Páteční stacionární Venuše vás oba dostane, najednou pochopíte, že jste za svého partnera zodpovědní. Začnete se důkladně starat, abyste váš vztah posunuli výš.

Blíženci

Každý velice dobře ví, co byste měli dělat, Vy však máte naštěstí rozum a hodláte se řídit jen svou vlastní hlavou. Všechny ostatní pokyny klidně vypusťte.

Rak

Když přijde s tím, že byste mohli mít ještě jedno dítě, budete příjemně překvapení. Konečně nahlas řekl něco, o čem vy už dlouhou dobu přemýšlíte.

Lev

Opravdu je zbytečné, abyste mu ustupovali. Čím více se budete držet svého, tím větší úctu a obdiv si od svého Berana získáte.

Panna

Dilema, s nímž se ve vztahu k němu potýkáte, stále sílí. Uvědomujete si, že by se vám bez něj žilo podstatně lehčeji, ale vzdát se ho přesto nedokážete.

Váhy

Počítejte se zkráceným týdnem! To, co chcete zvládnout, musíte stihnout do čtvrtka. Od pátku do soboty se však můžete věnovat jeden druhému, což taky není k zahození.

Štír

Hlavně si před ním na nic nestěžujte, nedopadlo by to dobře. Váš miláček by vám stroze vysvětlil, že si nemáte na co stěžovat, protože on na tom byl, je a bude daleko hůře.

Střelec

To, že udělá chybu, se stává, nechte to bez zbytečných komentářů. On chybu napraví a vy se můžete tvářit, jako by se vlastně ani nic nestalo.

Kozoroh

O tom, co bylo, se s ním raději nebavte. Vy jste s tím už dávno srovnaní, ale pro Berana by to bylo překvapení, s nímž by se musel vyrovnávat ještě hodně dlouho.

Vodnář

To, že opakuje stále stejné chyby, není pro vás nic nového. Pro jistotu se mu je však nepokoušejte rozmlouvat, stejně by vás neposlechl.

Ryby

To, co říká, berte vyloženě vážně. Beran se u toho sice může široce usmívat, ale to na tíze a vážnosti jeho slov nic nemění.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA