Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 48. týden (26.11.2018 - 2.12.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Nevíte, do čeho jdete, ale přesto se nebojíte. To, co se svým miláčkem prožíváte, jste se naučili brát jako velké dobrodružství, a pokračujete v tom i nadále.

Býk

Ve vašem životě probíhají události opravdu zlomové! Když partner uvidí, jak si vás váží jeho kamarádi, pochopí, že nastal čas, kdy si vás musí začít vážit taky.

Blíženci

Drobné problémy můžete mít s partnerem a jeho nápady. Když říká, že byste měli místo klasického adventního zájezdu letos vyrazit na hory, myslí to naprosto vážně.

Rak

Jsou věci, které partnerovi vysvětlíte způsobem, který je schopný pochopit. Své argumenty si však zapamatujte, budete je ještě nejednou potřebovat.

Lev

Partner má pocit, že by se mělo změnit všechno, zatímco vy se domníváte, že by všechno mělo naopak zůstat při starém. Naštěstí dokážete najít docela rozumný kompromis.

Panna

Hlavně neztrácejte čas tím, že budete přemýšlet, co jste ve vztahu k němu udělali špatně. Je to nesmysl,pokud je mezi vámi krize, můžete si za to rovným dílem oba.

Váhy

Úvahy o tom, že byste si měli koupit nové auto, nabývají na obrátkách. Vy byste však měli trvat na tom, že si auto koupíte po Vánocích, kdy ceny přece jen trochu klesnou.

Štír

Nové úvahy o tom, co byste měli dělat, odmítněte, nejdříve dodělejte to, co jste rozpracovali. O novém společném životním směru můžete přemýšlet až potom.

Střelec

Jeho kreativita vás mile překvapí. Konečně odloží svůj tak trochu omrzelý nadhled a začne s vámi alespoň částečně sdílet to, co baví vás.

Kozoroh

Na to, abyste ho sbalili, nesmíte litovat sil. Uvědomte si, že se kolem něj motá spousta lidí! Na to, abyste ho dostali právě vy, musíte být nejlepší.

Vodnář

S jeho velkorysostí raději nepočítejte. Umí o ní sice moc krásně mluvit, ale když přijde na věc, hledí pouze a výhradně na sebe.

Ryby

Má talent! Dokáže vás během deseti minut rozpálit skoro až do běla. Vy pak můžete přemýšlet, zda to opravdu chce, nebo zda vám to dělá schválně.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA