Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 47. týden (19.11.2018 - 25.11.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Než se rozhodnete, že svému partnerovi ustoupíte, měli byste přemýšlet. Když uděláte první vstřícný krok, hrozí, že bude chtít, abyste ve stejné strategii pokračovali.

Býk

Před jeho námluvami nemáte kam utéct. Když se Beran rozhodne, že vás se svou láskou seznámí, můžete vzít jed na to, že se mu to taky podaří.

Blíženci

Některé věci ovlivnit nedokážete- můžete sice působit na jeho myšlení, ale tím taky vaše aktivita končí. Víc neuděláte, i kdybyste se snažili sebevíc.

Rak

Jde o týden, kdy mezi vámi panuje pohoda a pokoj, zvlášť krásná bude neděle. Vy přesně víte, co pro svou pohodu potřebuje, a taky mu to štědrou rukou poskytujete.

Lev

Jeho hrdost na všechno, co dokázal, je plně oprávněná. O tom, co jste dokázali, musíte tedy s pýchou mluvit i vy, jinak nepochopí, že máte svou cenu a že jste ho hodni.

Panna

Dokazuje vám, že i on má své emoce a může s tím být tak trochu problém. Vám se do žádného sdílení nechce, to, co si myslíte a co cítíte, si raději nechejte pro sebe.

Váhy

Nad nabídkou pomoci, která z jeho strany padne, neohrnujte nos. Při Luně v jeho znamení si můžete být jistí, že ji myslí upřímně a žádné postranní úmysly nemá.

Štír

Občas máte pocit, že svým zábavám a počítačovým hrám věnuje podstatě víc času, než vám. Začnete si to psát, abyste mu nedostatek jeho zájmu mohli vyčítat přesně podloženými argumenty.

Střelec

Váš partnerský vztah nic neohrožuje, hned v pondělí si padnete kolem krku. V objetí vydržíte s malými přestávkami až do konce týdne.

Kozoroh

Nabídku na společnou pondělní akci odmítněte. Luna, která je v jeho znamení, by se postarala o party, z jejíchž následků byste se léčili ještě ve středu.

Vodnář

Jeho dotazům nemáte šanci uhnout. Když se rozhodne, že z vás nějakou informaci dostane, můžete vzít jed na to, že se mu to podaří spíše dříve, než později.

Ryby

Váš vztah zdaleka neskončil. Oficiálně jste se sice mohli rozejít, ale už teď je vám jasné, že zůstala ještě spousta toho, co vás spojuje.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA