Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 49. týden (3.12.2018 - 9.12.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

To, že mu jde práce od ruky, vás nadšením moc nenaplňuje. Je vám jasné, že po takovém nákladu přijde z práce unavený a o tom, že by něco udělal doma, nebude chtít ani slyšet.

Býk

Setkání se starými kamarády dopadne trochu jinak, než jste čekali. Musíte se smířit s tím, že jsou na světě lidé, k nimž jste sice dříve měli blízko, ale s nimiž si teď už nemáte co říct.

Blíženci

Počítejte s tím, že týden bude náročný. Vy máte pocit, že Beran na vás vyvíjí stále nové požadavky, zatímco on má dojem, že jenom sníte a nic neděláte.

Rak

Když vám začne vysvětlovat, že něco nejde, nenechte se ošálit. Ono by to šlo, ale váš Beran má už svůj program, z kterého nehodlá obětovat ani jedinou minutu.

Lev

S partnerem z tohoto znamení si budete opravdu užívat. Pořádně si sice promluvíte až o víkendu, ale pak budete zase naprosto nerozluční a té nejlepší pohodě.

Panna

Když na něj je někdo protivný, postavíte se na jeho stranu. Beran tím bude naprosto nadšený, protože na takové jednání moc zvyklý není.

Váhy

Pozor si dávejte na nejrůznější zranění. Zejména v pondělí máte oba hlavu v oblacích a na to, kam šlapete a co máte pod nohama, se nedíváte.

Štír

Klade vám otázky a nutí vás, abyste si na ně odpovídali. Je vám jasné, že jde o vztah, který je náročný, ale který vás zároveň obohacuje, neměnili byste!

Střelec

Když se rozhodne, že vám něco vysvětlí, bude to dost náročné. Beran pedagogický talent opravdu nemá a vysvětlovat neumí.

Kozoroh

Toho, že s ním bude nuda, jste se nebáli. Teď však zjišťujete, že vám jeho neustálé změny všeho včetně nálad a názorů začínají silně lézt na nervy.

Vodnář

Úvahy o tom, že by šel do televizní soutěže, vás vyloženě blaží. Konečně má co dělat sám, takže přestal zaměřovat svou pozornost pouze na vás.

Ryby

Ve čtvrtek a v pátek vás na nějakou akci vytáhne, i kdybyste nechtěli. Nebojte se, budete se tam bavit podstatně lépe, než byste se bavili doma.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA