Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 50. týden (10.12.2018 - 16.12.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Svých snů se nevzdávejte ani kvůli němu, ale hlavně kvůli němu. Když to uděláte, budete to sobě i jemu hodně dlouho vyčítat, neriskujte zbytečně!

Býk

Když chce, abyste se vzdali některých svých plánů, moc vás tím naštve. Zkusíte mu své pocity vysvětlit, ale přesto budete mít pocit, že moc nechápe, o čem to vlastně mluvíte.

Blíženci

Jsou věci, v nichž budete potřebovat jeho pomoc. Je ale potřeba, abyste ho předem upozornili, že to bude na čas i na námahu náročnější, než to na první pohled vypadá.

Rak

Nedovolte, aby se vám dostal pod kůži ještě víc, než se dostal dosud. Už tak máte v tom, co k němu cítíte, pěkný zmatek, a se svými city zbytečné problémy.

Lev

O tom, že to s vaším partnerem není snadné, víte své. Naštěstí se ve čtvrtek Merkur znovu dostává do Střelce a vytvoří atmosféru, kdy se spolu dokážete domluvit.

Panna

Doprovázet ho nemusíte, ale můžete. Když mu to navrhnete, bude se sice tvářit, jako by mu na tom nezáleželo, ale ve skutečnosti bude velice rád.

Váhy

Než se rozhodnete, že mu dáte zapravdu, přemýšlejte. Kdybyste si to, co vám říká, ověřili ještě někde jinde, zjistíte, že to není zdaleka tak jednoduché, jak se vám snaží namluvit.

Štír

S údivem zjistíte, že si s ním nějak nemáte co říct. Marně přemýšlíte, co se stalo, a kdy k tomuto nepříjemnému zlomu došlo.

Střelec

Než se rozhodnete, že se s ním dáte dohromady, zeptejte se ho na jeho minulost. Kdybyste zjistili, že tvoříte třetí vrchol trojúhelníku, cítili byste se fakt hloupě.

Kozoroh

Proti člověku, který se rozhodl, že vás od sebe oddělí, musíte postupovat svorně a jednotně. Jakmile mu dovolíte, aby vás rozhádal, bude mezi vámi konec.

Vodnář

Snaha o to, aby u vás doma bylo všechno perfektní, se tak úplně nepovede. Oba sice máte dobrou vůli, ale štěstí není na vaší straně...

Ryby

Když si ho pustíte k tělu, máte po klidu. Váš miláček usoudí, že vám má právo mluvit do života, a taky na tom začne s neskutečnou péčí a pílí pracovat.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA