Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 01. týden (4.1.2021 - 10.1.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Je potřeba, abyste věnovali větší pozornost tomu, co jindy vnímáte jako nepodstatné detaily. Zejména v pondělí vás právě tyto nepodstatné detaily mohou zachránit.

Býk

Když se ho na něco zeptáte, chtějte jasnou a jednoznačnou odpověď. To, že vám řekne, že nemá trpělivost, aby vám všechno vysvětloval, roli hrát nesmí.

Blíženci

I když mluvíte rádi a s chutí, jsou informace, o které byste se s ním alespoň prozatím dělit neměli. Čím déle si je necháte pro sebe, tím to pro vás bude lepší.

Rak

To, že se vám o něm v noci zdá častěji, než je zdrávo, ještě neznamená, že je to vaše osudová láska. Nejdříve se chovejte rozumně a až pak se rozhodněte, co bude dál.

Lev

Za svá špatná rozhodnutí se nemáte proč stydět. Když si uvědomíte, co jste udělali, a slíbíte si, že se to už opakovat nebude, je to dobrý obrat k lepšímu.

Panna

To, že vám řekne, vyhodnotíte jako pozoruhodné. Když se však začnete zajímat víc a tahat z něj podrobnosti, zjistíte, že věc není zdaleka tak jasná a jednoznačná, jak vám říká.

Váhy

Mezi vámi to vypadá jinak, než jste si představovali. Musíte však uznat, že je to podstatně lepší než na podzim, kdy na vás oba tlačilo silně obsazené znamení Kozoroha.

Štír

Je potřeba, abyste se na nikoho neohlíželi a oba svorně šli za svým cílem. Tomu, komu se to nelíbí, pak řekněte, že nežijete pro ostatní, ale pro sebe...

Střelec

Krizových situací se nebojte. Oba patříte k lidem, kteří čas od času musí krizi prožívat - i když jen proto, abyste věděli, že žijete opravdu naplno.

Kozoroh

V úterý a ve středu, kdy bude Luna v jeho partnerském sektoru, vám vyrazí dech. Vy máte pocit, že se chce pořád jen hádat, zatímco on se bojí nudy, která mezi vámi podle jeho názoru vládne.

Vodnář

Kouzlo vaší osobnosti opravdu funguje. Váš Beran, který je naštvaný na celý svět a nechce se bavit naprosto s nikým, s vámi komunikovat dokáže!

Ryby

Jsou věci, ke kterým byste se měli postavit přímo. Bude to zajímavé,obvykle podobnou aktivitu iniciuje Beran a tentokrát to budete vy...

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA