Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2024 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2024 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 21. týden (23.5.2022 - 29.5.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Jsou záležitosti, nad kterými byste přemýšlet neměli, bude to jen zbytečná ztráta času. Když je vezmete na vědomí s tím, že na nich stejně nic nezměníte, bude to lepší.

Býk

Nápady, s kterými přijde, mu zakázat opravdu nemůžete. Můžete na něj ale značnou dávkou svého zdravého rozumu působit tak, aby sám pochopil, že šlápl vedle.

Blíženci

To, že se vám do něčeho nechce, roli nehraje, Beran vám už vysvětlí, že se to toho pustit musíte, i když se vám nechce. Nakonec to uznáte i vy.

Rak

Nabídku na nákup maličkosti, která vám má zpříjemnit život, neodmítejte, Berana se bát nemusíte. To, že jste za své potěšení utratili pár korun, vás dokonce i pochválí.

Lev

Chovejte se k němu přesně tak, jako se chováte ke všem svým kolegům. Když mu začnete v něčem dávat přednost, budou z toho zbytečné řeči a nepříjemná atmosféra.

Panna

Všechno, co dělá, má důkladně naplánované. Právě proto si musíte promyslet každou větu i každé jednotlivé slovo, kterým budete na jeho podněty reagovat.

Váhy

Když přijde s tím, že byste si měli občas vsadit, raději mu to nerozmlouvejte. Mohli byste se dozvědět, že rodině bráníte ve zbohatnutí a jemu nepřejete žádnou radost.

Štír

Merkur, který v pondělí vstupuje do vašeho partnerského sektoru, vám dává skvělé přesvědčovací schopnosti. Váš miláček bude tak překvapený, že vám odkývá naprosto všechno.

Střelec

Když mu vynechá telefon, začne mluvit o tom, že nutně potřebuje nový. Vy sice máte pocit, že to tak nespěchá, ale taky víte, že on v této záležitosti názor nezmění.

Kozoroh

Mars, který se ve středu dostává do jeho znamení, vás z míry nevyvede. Naopak budete rádi, že má Beran trochu víc energie a že tedy všechno nemusíte dělat vy.

Vodnář

Vaše životní stabilita sílí. Moc se vám to sice nelíbí, protože máte oba rádi změnu, ale uvědomujete si, že se v nynější době nic jiného dělat nedá.

Ryby

Opravdu nevidíte důvod, proč byste něco neměli vyzkoušet. Váš Beran vám sice může říkat, že na to nemáte roky, ale vy ho poslouchat opravdu nemusíte...

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA