Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 21. týden (23.5.2022 - 29.5.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Jsou záležitosti, nad kterými byste přemýšlet neměli, bude to jen zbytečná ztráta času. Když je vezmete na vědomí s tím, že na nich stejně nic nezměníte, bude to lepší.

Býk

Nápady, s kterými přijde, mu zakázat opravdu nemůžete. Můžete na něj ale značnou dávkou svého zdravého rozumu působit tak, aby sám pochopil, že šlápl vedle.

Blíženci

To, že se vám do něčeho nechce, roli nehraje, Beran vám už vysvětlí, že se to toho pustit musíte, i když se vám nechce. Nakonec to uznáte i vy.

Rak

Nabídku na nákup maličkosti, která vám má zpříjemnit život, neodmítejte, Berana se bát nemusíte. To, že jste za své potěšení utratili pár korun, vás dokonce i pochválí.

Lev

Chovejte se k němu přesně tak, jako se chováte ke všem svým kolegům. Když mu začnete v něčem dávat přednost, budou z toho zbytečné řeči a nepříjemná atmosféra.

Panna

Všechno, co dělá, má důkladně naplánované. Právě proto si musíte promyslet každou větu i každé jednotlivé slovo, kterým budete na jeho podněty reagovat.

Váhy

Když přijde s tím, že byste si měli občas vsadit, raději mu to nerozmlouvejte. Mohli byste se dozvědět, že rodině bráníte ve zbohatnutí a jemu nepřejete žádnou radost.

Štír

Merkur, který v pondělí vstupuje do vašeho partnerského sektoru, vám dává skvělé přesvědčovací schopnosti. Váš miláček bude tak překvapený, že vám odkývá naprosto všechno.

Střelec

Když mu vynechá telefon, začne mluvit o tom, že nutně potřebuje nový. Vy sice máte pocit, že to tak nespěchá, ale taky víte, že on v této záležitosti názor nezmění.

Kozoroh

Mars, který se ve středu dostává do jeho znamení, vás z míry nevyvede. Naopak budete rádi, že má Beran trochu víc energie a že tedy všechno nemusíte dělat vy.

Vodnář

Vaše životní stabilita sílí. Moc se vám to sice nelíbí, protože máte oba rádi změnu, ale uvědomujete si, že se v nynější době nic jiného dělat nedá.

Ryby

Opravdu nevidíte důvod, proč byste něco neměli vyzkoušet. Váš Beran vám sice může říkat, že na to nemáte roky, ale vy ho poslouchat opravdu nemusíte...

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA