Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2022 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2022 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2022 má číslo 73.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 22. týden (30.5.2022 - 5.6.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Opravdu nemusíte všechno, s čím váš miláček přejde, brát až tak vážně. Kdybyste nad tím dokázali mávnout rukou a přejít to s úsměvem, bude to daleko lepší.

Býk

Do toho, jak se chová a chovat má, mu nemluvte. Můžete ho ale upozornit, že si svým jednáním život spíše komplikuje než ulehčuje...

Blíženci

Když se mu něco nepodaří, na vás to svádět nesmí. Je sice pravda, že jste o tom spolu mluvili, ale taky je pravda, že jste mu to hodně intenzivně rozmlouvali.

Rak

To, co se vám podaří zvládnout, je opravdu impozantní. Váš Beran dá energii a vy výdrž, což zajistí úspěch i tam, kde by ho nikdo jiný nečekal.

Lev

Opravdu nevíte, proč se kvůli němu máte rozčilovat. Když udělá něco, co se vám nelíbí, nic neříkejte, ale taky mu dejte jasně najevo, že mu tentokrát z průšvihu pomáhat nehodláte.

Panna

To, co o něm chcete vědět, vám řekne hned a naplno. Skoro máte dojem, že o sobě tak mluví hlavně proto, aby mezi vámi později nevznikl žádný důvod k nedorozumění.

Váhy

Když nechcete, aby vám řekl pravdu, raději se ho na nic neptejte. Váš Beran si může uvědomit, že by vám měl lhát, ale i kdyby se hodně snažil, nakonec to nedokáže.

Štír

Jeho upovídanost, za kterou může pondělní novoluní v jeho sektoru komunikace, má i své světlé stránky. Zatímco bude váš miláček mluvit, vy si můžete přemýšlet o svých záležitostech.

Střelec

Úvahy o trochu extravagantnějším zařízení vašeho bytu jsou u vás obou velice intenzivní. Co kdybyste o tom přestali uvažovat a začali v tomto ohledu konečně něco dělat?

Kozoroh

Opravdu musíte soutěžit o to, kdo je tvrdohlavější? Kdybyste alespoň trochu couvli a přemýšleli, jak se dohodnout, bude to podstatně lepší.

Vodnář

Když vám začne vysvětlovat, že je v pohodě, nějak se vám tomu nechce věřit. Znáte ho a víte, že kdyby to bylo opravdu tak zářivé, nemusel by vás o tom tak ujišťovat.

Ryby

Na to, aby vám pomáhal při domácích pracích, ho neužijete. Momentálně můžete být rádi, když ho přesvědčíte, aby se vám zbytečně nepletl pod nohy.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA