Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 900 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 900 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 40. týden (3.10.2022 - 9.10.2022)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

Z kontaktů, které máte, žádnou lásku nezískáte, i kdybyste opravdu chtěli. Když se rozhodnete, že opravdu navážete nový vztah, musíte na to jít jinak. Pro začátek byste třeba mohli oslovit staré kamarády a třeba i spolužáky. Pokud je mezi nimi někdo, kdo pro vás měl kdysi slabost, dá se čekat, že city znovu vzplanou a ukáže se, že stará láska nerezaví.

Býk

Toho, že váš vztah povolí a jeho intenzita se prudce sníží, se obávat nemusíte. Zejména ve druhé polovině týdne, kdy budete pod vlivem stacionárního Pluta, se miláček ukáže jako daleko vášnivější, než jste zvyklí. Když vám řekne, že si nemáte na víkend vymýšlet žádný program, protože by chtěl, abyste se věnovali jen jemu a plnili výhradně jeho přání, musíte to brát vážně.

Blíženci

Problémy, které jste dosud považovali za nezvládnutelné, se najednou začínají řešit skoro samy od sebe. Mezilidské vztahy se pročišťují způsobem, který se vám neobyčejně líbí. O svého miláčka se nebojíte a o jeho nevěře neuvažujete. Vychutnáváte si každý podnět, který vám přinese Slunce ve vašem sektoru lásky a romantiky a jen si říkáte, že jste tak rozumný přístup k životu měli mít dřív.

Rak

Pluto, který se zastavil ve vašem partnerském sektoru, vás nutí k přehodnocení vztahu nejen k vašemu partnerovi, ale hlavně k jeho rodičům. Když zjistíte, že se jim přes veškerou snahu o rozumnou komunikaci, kterou projevujete, nezamlouváte, můžete si vybrat, zda se budete snažit dál, nebo zda mávnete rukou a půjdete hledat štěstí jinam. Druhá možnost by byla lepší...

Lev

Člověka, který má dojem, že vám může mluvit do vztahů a ještě čekat, že mu za to budete vděční, musíte včas zarazit. Pokud jim to dovolíte, usoudí, že nad vámi má větší moc, než si dosud myslel. Pak bude už jen krok k tomu, abyste se dozvěděli, že si vlastně ani nemusíte nikoho hledat, protože to nejlepší, co vás v lásce mohlo potkat, vám poskytne právě on!

Panna

Když máte s někým pracovat a třeba i žít, měli byste se předem domluvit na životním stylu, který si vyberete. Dopředu se však připravte na to, že to snadné nebude. Miláček bude mít pocit, že ho vaše pořádkumilovnost vyloženě ničí. Vy však budete mít pocit, že by se z lásky k vám mohl alespoň trochu snažit a svou nepořádností a nesystematičností vám ze života nedělat peklo.

Váhy

Pocit, že rozchod vaší bývalé lásky řeší vaše aktuální problémy, sice mít můžete, ale raději se na něj příliš nespoléhejte. To, že je najednou sám, ještě neznamená, že skočí přímo do vaší náruče. Kdybyste se ale do jeho společnosti dostali v neděli večer, kdy je Luna ve vašem znamení, dokázali byste se bez problémů chovat tak, aby všeho nechal a sám vám padlo kolem krku.

Štír

V tom, co se lásky týká, se můžete o víkendu těšit na příjemné a pro vás pozitivní změny. Merkur, který se vrátil do Panny, vám umožní vylepšit komunikaci tak, abyste miláčka bez problémů přesvědčili o své lásce. Přitom ho ještě dokážete ujistit, že ve vás našel člověka, který se sice občas chová nepředvídatelně, ale který mu poskytne lásku v podobě, o které všichni ostatní jenom sní.

Střelec

Je potřeba, abyste ve vztahu (zvláště ve vztahu s novým partnerem) vystupovali přesvědčeně optimisticky. Musíte ho přesvědčit, že ve vaší osobě dostal od osudu dar, který je skvělý a který si navíc naprosto nezaslouží. Kdyby náhodou projevil své pochybnosti, musíte se chovat tak, aby sám pochopil, že nikoho lepšího v celém zbytku svého života nenajde a ani najít nemůže.

Kozoroh

O tom, že byste se o svého partnera s někým dělili, nechcete ani slyšet. Naštěstí se nenajde nikdo, kdo by mě dost odvahy, aby vám to přímo navrhl. Na veškeré narážky, které v tomto směru padnou, budete reagovat velice nevlídně. Navíc se budete tvářit, jako by to byl ze strany navrhovatele jen pokus o hloupý vtip, kterému se nikdo vlastně ani zasmát nemůže.

Vodnář

To, že si v něčem, co se týká citů, nevěříte nebo o sobě v tomto směru dokonce zásadně pochybujete, ještě neznamená, že s tím máte seznamovat svého partnera. Pro další vývoj vašeho vztahu bude lepší, když se budete chovat sice zdrženlivě, ale zato tak, by partnera ani na chvíli nenapadlo, že by v náručí neměl osobu, která sebevědomím a radostí ze života doslova překypuje.

Ryby

Když říkáte, že se svého miláčka nebojíte a jeho problémy neřešíte, myslíte to opravdu vážně. O tom, že byste před ním něco tajili jen proto, že byste nechtěli, aby se to dozvěděl, vůbec neuvažujete. Jedinou výjimkou by byla vaše erotická dobrodružství, o nichž byste ho logicky informovat neměli. Ty však naštěstí pro vás i pro sebe nemáte a nejbližší budoucnosti ani mít nehodláte.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA