Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 69. den (11.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Jsou věci, které vás překvapí. V práci zjistíte, že bývalí největší nepřátelé vytvářejí koalici. Pozorujte je, abyste pochopili, o co se jim jedná.

Býk

Když chcete někomu pomáhat, dělejte to nenápadně. Dotyčný nesmí mít ani na chvíli pocit, že ho někam cpete. Není to snadné, ale vy to dokážete.

Blíženci

Některé záležitosti se začnou táhnout. Vám se to sice ani trochu nelíbí, ale nic s tím neuděláte. Musíte zatnout zuby a ještě chvíli vydržet.

Rak

S tolerancí vůči kolegům to nepřehánějte. Když se vám na jejich jednání něco nelíbí, měli by vědět, co to je a proč se vám to ani trochu nezamlouvá.

Lev

Než se rozhodnete, že se na něco zásadního vykašlete, přemýšlejte. Jde o hodně důležité rozhodnutí. Bude lepší, když s tím ještě chvíli počkáte.

Panna

Narazíte na rodiče nebo kamarády svého bývalého partnera. Oni si s vámi budou chtít povídat, ale vy nevidíte důvod. Pozdravíte a půjdete dále.

Váhy

Nenechte si namluvit něco, co není pravda. Jakmile se vám nějaké informace nezdají, trvejte na tom, že o tom chcete vědět všechno, co se jenom dá.

Štír

Všechno, co čeho se vám nechce, můžete klidně nechat na svém partnerovi. Bez problémů a hlavně bez zbytečného stresu zvládne i to, co by vám nešlo.

Střelec

Než se někomu vrhnete kolem krku, důkladně přemýšlejte. Člověk, kterého oslovíte a ke kterému se přimknete, zůstane ve vašem životě už navždycky.

Kozoroh

Úvahy o budoucnosti jsou naprosto k ničemu. Můžete si všechno promyslet sebelépe, ale nakonec se stejně stane něco, co vašimi plány pořádně zamíchá.

Vodnář

Než někomu vysvětlíte, co se s vámi a kolem vás děje, bude to dlouho trvat. Bylo by dobré, abyste si na takový zásadní hovor šli někam sednout.

Ryby

Jsou věci, které si nesmíte nechat vysvětlovat. První dojem, s nímž k nim přistupujete, bude tím, co byste měli brát vážně a čím byste se měli řídit.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA