Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 70. den (12.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Odpoledne, kdy se Luna dostane do Blíženců, vládne v rodině dobrá nálada. Zásadně vás potěší pohled na účet. Přišly peníze, s nimiž jste už nepočítali.

Býk

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, si moc dobře rozmyslete, o co chcete usilovat. Při trigonu mezi Lunou a Plutem se vám podaří i nemožné.

Blíženci

Klidně můžete předstírat znalosti, jež nemáte. Lidé, kteří se vás budou vyptávat, se v nich vyznají ještě méně. S úspěchem budete hrát roli odborníka!

Rak

Na velké pochody po obchodech to nevypadá. Můžete to mít sice v úmyslu, ale nakonec stejně skončíte v knihkupectví u regálu se zamilovanými romány.

Lev

Všichni dosavadní ctitelé z vašeho života vyvanou. Zbude jen jeden, který je pro vás neskutečně zajímavý a důležité. Bude to navíc vzájemné.

Panna

Zejména dopoledne přemýšlejte o svých dalších životních plánech. Opravdu chcete v práci, co máte, trávit spoustu dalších nudných a neužitečných let?

Váhy

Všechno hovory s partnerem si nechte na večer. Luna bude v komunikativních Blížencích a vy si řeknete i to, k čemu jste v poslední době neměli odvahu.

Štír

Opravdu nemusíte všechno řešit jen vlastními silami. Bude lepší, když nasadíte prosebný obličej a požádáte o pomoc někoho, kdo se ve věci vyzná.

Střelec

Od partnera důkazy lásky nepotřebujete. Je vám jasné, že to, co pro vás dělá, by člověk, který vás dostatečně nemiluje, nikdy neriskoval.

Kozoroh

To, že se vám někdo líbí, ještě neznamená, že musíte být pár. Pokud vám rozum ještě trochu funguje, měli byste se něčemu takovému naopak vyhýbat.

Vodnář

Dávejte si pozor na doklady a veškeré dokumenty, které máte u sebe. Když byste o ně přišli, byl by to větší průšvih, než si umíte představit.

Ryby

S tím, že je na vás někdo naštvaný, se musíte smířit. V žádném případě vás však nesmí napadnout, že byste ustoupili ze svého nynějšího stanoviska.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA