Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 02. týden (11.1.2021 - 17.1.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Pochopíte, že opravdu nemusíte mít všechno, co vidíte a co by vám udělalo radost. Teď je jen potřeba, abyste to oba svorně vysvětlili svému okolí, které to dosud nechápe.

Býk

V úterý, kdy jste pod negativním vlivem kvadratury mezi Merkurem a Uranem, si dávejte pozor na každé slovo. Lehce můžete říct i to, co jste vůbec nechtěli.

Blíženci

Když vám začne vysvětlovat, že se v jisté situaci mýlil, máte na vybranou. Můžete pokývat hlavou, ale taky mu můžete říct, že vás měl poslechnout a nemuselo se to stát.

Rak

Jde o týden, který je hodně náročný. Oba máte pocit, že jste pořád unavení, a ani jeden neví, co by se s tím dalo dělat-co kdybyste zkusili společně cvičit jógu?

Lev

Zejména v pondělí jste schopni změnit celý svět tak, aby to pro vás bylo lepší. v tom, co měnit a čím začít, byste však měli dát raději na něj. Jeho nápady jsou daleko lepší!

Panna

Než se partner rozhodne, co vlastně chce, bude to chvíli trvat. Naštěstí jste trpěliví a to, že byste ho mohli popohánět, vás ani nenapadne.

Váhy

Cestu k jeho srdci si najdete celkem bez problémů. I když pochopíte, že vás po jeho boku čeká boj, vůbec vám to nevadí. Bude vás to spíše bavit.

Štír

Pokud čekáte, že ustoupí rozumným argumentům, čekáte marně. S Beranem můžete jednat buď z pozice síly, nebo své boje rovnou vzdát.

Střelec

Lidé, kteří se vámi pokouší manipulovat, pomalu opouštějí scénu. Došlo jim, že vy dva jste silná dvojka, se kterou si neporadí.

Kozoroh

Pořád neví, zda má hodnotit minulost, nebo se dívat do budoucnosti. Kdyby se však rozhodl, že se soustředí na to, co je, bude to nejlepší!

Vodnář

To, že vám slíbí, že vám pomůže, ještě neznamená, že to tak opravdu dopadne. V jeho případě naopak hrozí, že vám bude schválně překážet a ještě se tím bude bavit.

Ryby

Předně dohlédněte, aby za vás nemluvil. Může k tomu mít sice sklon, ale vy mu musíte dát najevo, že jste svéprávní a tiskového mluvčího nepotřebujete.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA