Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2021 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2021 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2021 má číslo 73.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 06. týden (8.2.2021 - 14.2.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Konečně pochopíte, co máte dělat, abyste se spolu dokázali domluvit. Může vám být sice trochu líto, že jste na to nepřišli dřív, ale to se dá zvládnout.

Býk

V jeho případě se dá opravdu věřit v zázraky. Najednou se něco změnilo a váš Beran se konečně chová tak, jak jste si vždycky přáli a nikdy nezažili.

Blíženci

Pokud vám partner z tohoto znamení začne vysvětlovat, že neumí žít ani bez vás ani s vámi, jeho řeč přerušte. Když ho ujistíte, že vy bez něj dokážete žít docela dobře, vyrazíte mu tím dech a on zmlkne.

Rak

Jeho nápady vás spolehlivě vyvedou z míry. Když navíc zjistíte, že to, co říkal, myslí naprosto vážně, bude to pro vás ještě jedno zásadní životní překvapení.

Lev

Především je potřeba, abyste mu dali najevo, že ho berete vážně. Jakmile o tom začne pochybovat, nastane doma dusno, které ani váš smysl pro humor rozehnat nedokáže.

Panna

Pokud spolu chcete flirtovat, máte zelenou. Oba byste si však měli uvědomit, že je to jen zábava, ze které se teď ani později nic dalšího nevyvine.

Váhy

Partner, který vám nabízí všestrannou pomoc, nemusí jednat tak nezištně, jak to vypadá. Když vám kamarádi říkají, že hledá šanci, jak se vám vetřít do života, mají pravdu.

Štír

Veškeré nabídky na změny vnímáte jako možný pozitivní posun. Pak je jen potřeba, abyste to Beranovi vysvětlili způsobem, který pochopí i on.

Střelec

Oba mluvíte o závod, ale poslouchat nechce nikdo. Kdybyste se překonali natolik, že byste partnera občas i poslouchali, bude to vynikající.

Kozoroh

To, co děláte, se opravdu dá označit jako krok správným směrem. Je ale potřeba, abyste to vysvětlili miláčkovi a donutili ho, aby to vnímal stejně.

Vodnář

Představa, kterou jste o něm dosud měli, tvrdě narazí na realitu. Jste rádi, že víte, jaký doopravdy je, ale přesto byste dali přednost stavu, kdy jste tolik informací neměli.

Ryby

Představa, že svému Beranovi ustoupíte a on si vás za to bude vážit, jeho hodně naivní. Pokud chcete, aby si vás vážil, nesmíte mu naopak ustoupit ani o krok!

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA