Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 07. týden (15.2.2021 - 21.2.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

S novými začátky neotálejte! Využijte k nim hned pondělí a úterý, kdy máte Lunu ve svém znamení. Přijdete sice o masopust, ale získáte daleko víc.

Býk

Opravdu nepotřebujete partnera, který by vám přidával komplexy. Pokud má Beran pocit, že je mezi vámi všechno špatně, nezbude, než abyste šli dál každý svou cestou.

Blíženci

Hovory s ním můžete sice odkládat, ale přesto se jim nevyhnete. Kdybyste se rozhodli, že si spolu promluvíte o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, domluvíte se bez problémů.

Rak

Jeho nápady vás spolehlivě vyvedou z míry. Když navíc zjistíte, že to, co říkal, myslí naprosto vážně, bude to pro vás ještě jedno zásadní životní překvapení.

Lev

Zajímavý je už jen začátek týdne. Proběhne pod patronací Luny v jeho znamení a ukáže vám vašeho partnera ve zcela jiné a navíc i romantické podobě.

Panna

Jeho aktivita vás vyvede z míry. Opravdu byste chtěli každý svůj krok rozvážit a dokonale si promyslet, ale zjišťujete, že se to s ním prostě nedá.

Váhy

Jste v pohodě a pohodu rozdáváte všem kolem. Dokonce i Beran uzná, že tak dobře, jak je mu s vámi, mu už hodně dlouho nebylo.

Štír

Pokud je to pracovní kolega, ustupovat byste mu v žádném případě neměli. Doma se však s Beranem musíte domluvit i za cenu dosud nepředstavitelného kompromisu.

Střelec

Situace je sice náročná, ale vás to z míry nevyvede. V pondělí a v úterý se zorientujete v tom, co se děje - a ve středu vymyslíte spojenými silami dokonalé řešení.

Kozoroh

Jde o člověka, kterému byste za žádných okolností ustupovat neměli. Bude to pro něj šok, protože na něco takového není zvyklý, ale bude to pro něj i velice poučné...

Vodnář

To, že něco nevyšlo přesně tak, jak jste si představovali, není vůbec problém. Na konci týdne, kdy se s ním srovnáte, sami zkonstatujete, že nová možnost je daleko lepší.

Ryby

Jde o týden, kdy jste neskutečně pracovití. Váš Beran má ale přesto pocit, že máte značné rezervy, a pobízí vás, abyste nasadili tempo ještě větší.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA