Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2021 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2021 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2021 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 08. týden (22.2.2021 - 28.2.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

To, že vám něco slíbil, ještě neznamená, že to dokážete udělat. Zejména v první polovině týdne mohou nastat okolnosti, které jeho a tím i vaše plány od základů změní.

Býk

Vztah, který jste spolu měli, nějak ochladl,nezbude, než abyste se překonali, kousli do kyselého jablíčka a zeptali se, co se stalo. Důvod bude tak banální, že nebudete věřit svým uším...

Blíženci

Nové šance na prohloubení vašeho vztahu zaručeně přijdou. Zatím však bude lepší, když se rozhodnete, že všechno necháte tak, jak to je.

Rak

To, že o novém bydlení neuvažujete, ještě neznamená, že ho nebudete mít. Když Beran přijde s tím, že byste se mohli jet na nějaký zajímavý objekt podívat, je zcela jasné, jak to dopadne.

Lev

Když jste spolu, je vám dobře. Je ale potřeba, abyste si oba uvědomili, že to, že jste spolu, není nudná povinnost, ale radost, kterou byste si měli oba vychutnat a užít.

Panna

Pokud chcete začít něco nového, měli byste se na tom domluvit s partnerem. Je potřeba, aby si uvědomil, co po něm chcete, a taky vám slíbil, že vám pomůže.

Váhy

Nezdá se vám, že byste si konečně měli přiznat, že jste do něj zamilovaní? Když si v tom uděláte jasno vy, rychle se postaráte, aby v tom měl stejně jasno i on...

Štír

To, že na něj žárlíte, mu nedávejte najevo. Váš Beran by to sice nijak nekomentoval, ale v duši by mu to dělalo velice dobře.

Střelec

Než se rozhodnete, že s ním půjdete do sporu, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Zejména na začátku týdne hrozí, že se pohádáte, ale stejně nic nevyřešíte.

Kozoroh

K vyřizování subtilnějších záležitostí ho raději nepouštějte. Mohli byste se dočkat chvíle, kdy by se zbytečně pohádal a jen pokazil to, co se dosud vyvíjelo docela dobře.

Vodnář

To, že říká, že si s něčím nemusíte dělat starosti, protože se toho ujme sám, ještě neznamená, že to tak opravdu dopadne. Nenápadný dohled byste si měli v každém případě nechat.

Ryby

I když mu toho chcete říct opravdu hodně, měli byste si vybírat způsob, kterým to uděláte. Na tlak bude zvláště v pondělí a v úterý reagovat hodně silným protitlakem!

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA