Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 5. měsíc (1.5.2021 - 31.5.2021)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

I když to zní neskutečně sobecky, měli byste se především starat o sebe a o to, aby vám bylo co nejlépe. V práci požádejte o zvýšení platu, které vám už dlouho slibují, ale na které dosud nedošlo. Nadřízeného vyvede vaše žádost z míry tak, že vám vyhoví ještě dřív, než ho napadne, že by to dělat vlastně ani nemusel. Doma čekejte pozitivní změny. Nepříjemná napjatá atmosféra se mírní a vy jste konečně v pohodě.

Býk

O tom, že jste opravdu vytrvalí, nepochybuje nikdo, kdo vás jenom trochu zná. Přesto byste si měli velmi pečlivě vybírat oblast, ve které svou vytrvalost projevíte. Pokud vás napadne, že budete se zdvojenou silou dobývat člověka, který vám už několikrát dal najevo, že mezi vámi dvěma žádný vztah nepřipadá v úvahu, je to zbytečná námaha. Jsou prostě boje, které byste měli včas vzdát.

Blíženci

Nepřátele, nebo prostě lidi, kteří s vámi pracují, a kteří vás nemají moc rádi, nepodceňujte. Jejich akční rádius je daleko širší, než si myslíte. Pokud se rozhodnou, že vás začnou pomlouvat, můžete z toho být hodně nepříjemný problém. V takovém případě je potřeba, abyste preventivně přešli do protiútoku. Naštěstí to pro vás žádný velký problém není.

Rak

Především se snažte ovládnout svůj strach a obavy. To, že vás v práci čekají zásadní změny, je už jisté. Přesto to není důvod ke strachu. Nové možnosti, které se před vámi otevírají, jsou daleko lepší, než ty, které opouštíte. Budete se sice muset naučit spoustu nových věcí, včetně těch, s nimiž jste dosud do styku nepřišli, ale to pro vás naštěstí není problém.

Lev

Veškeré pracovní záležitosti probíhají pomaleji, než jste čekali. Jindy byste byli naštvaní, ale teď si to chválíte. Máte dost času, abyste na poslední chvíli poopravili chyby, které by mohly výsledek vašeho snažení negativně ovlivnit. Ve druhé polovině měsíce se věnujte o trochu více rodinným seniorům. Moc času sice nemáte, ale na ně a na to, abyste s nimi poseděli, si ho najít musíte!

Panna

Pocit, že byste měli trochu víc pracovat na vylepšení svého fyzického fondu, je stále silnější. Můžete si vybrat, zda ho budete vylepšovat náročnou až nepříjemnou cestou, nebo zda si vyberete způsob, který sice nedává tak skvělé výsledky, ale zase je vám příjemnější. Pokud chcete u svého úsilí vytrvat, měli byste volit možnost číslo dvě. Ta je ve vašem případě garancí úspěchu.

Váhy

Touha po vylepšení vašeho bydlení je spolu s postupujícím jarem daleko intenzivnější. Přemýšlíte, zda stačí, když vymalujete, nebo zda bude lepší, když se konečně odhodláte ke komplikovanější a náročnější rekonstrukci. Všechno byste měli předem probrat s partnerem. Pokud má celá akce proběhnout dobře a bez zbytečných zádrhelů, bez jeho pomoci se neobejdete.

Štír

Pozitivně vás překvapí děti. Když přijdou s tím, že by chtěly, abyste za ně zaplatili nějaký kurz nebo jinou vzdělávací aktivitu, myslí to vážně. Než se rozhodnete, že tuto investici učiníte, měli byste se jich však důkladně vyptat na veškeré podrobnosti. Svým bystrým okem dokážete v nabídce odhalit past, na kterou by vaše nadšené, ale nezkušené děti nepřišly.

Střelec

Jsou věci, které byste si měli alespoň prozatím nechat pro sebe. Pokud je ale opravdu potřebujete s někým probrat, měli byste si k tomu vybrat kamaráda, kterému můžete věřit, a o němž víte, že umí mlčet. Jde o záležitosti, s nimiž byste partnera alespoň zatím seznamovat neměly. Zbytečně byste mu dělali těžkou hlavu z něčeho, co si to navíc vůbec nezaslouží.

Kozoroh

Hlavně nepropadejte panice! Když se dozvíte, že musíte něco koupit velice rychle, nemyslete si, že to musíte udělat. Když počkáte, můžete si být jistí, že se situace změní ve váš prospěch. Nakonec zjistíte, že je cena daleko příznivější. Díky svému rozumnému přístupu si pořídíte všechno, co jste chtěli, a ještě vám zbude rezerva na nenadálé a nečekané výdaje.

Vodnář

Především si uvědomte, že žárlivost je emoce, která může váš vztah velice negativně ovlivnit. Jakmile ji dáte najevo, můžete si být jistí, že se partner naštve a přejde do protiútoku. O sobě a o svých povahových nedostatcích se toho pak dozvíte tolik, že vám půjde hlava kolem. Kdybyste se chovali zdrženlivěji, bude to lepší. Rychle byste zjistili, že se vlastně bojíte něčeho, co vlastně neexistuje!

Ryby

Opět budete jednou rádi, že nepatříte k lidem, kteří pospíchají. V práci to sice na začátku měsíce vypadá všelijak, ale vy se k podání výpovědi přesto nerozhodnete. Už po prvních dvou týdnech se ukáže, že jste se rozhodli správně. Zatímco kolegové, kteří výpověď podali, mají plné ruce se sháněním nové práce, vy pracujete na své kariéře tam, kde to znáte a kde vám to vyhovuje.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA