Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2021 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2021 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2021 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 6. měsíc (1.6.2021 - 30.6.2021)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

Čeká vás měsíc, ve kterém se nudit rozhodně nebudete. Připravte se na problémy, s nimiž nemáte ani ty nejmenší zkušenosti, ale které budete muset vyřešit tak, aby byli všichni spokojení. Naštěstí máte vedle sebe někoho, koho se můžete zeptat a s nímž se můžete poradit. V soukromí si budete žít jako v ráji. Partner pochopí, že máte všeho až nad hlavu, a ze všech sil se vám snaží usnadnit život.

Býk

Především je potřeba, abyste si srovnali pracovní kolegy. Může mezi nimi být pár lidí, kteří mají dojem, že jste jim povinni za všech okolností pomáhat a řešit to, do čeho se jim samotným nechce. Naštěstí stačí pár slov, které pronesete, aby pochopili, že s vámi není legrace. Ve druhé polovině měsíce čekejte zajímavou pracovní nabídku. Než ji však přijmete, dobře to zvažte.

Blíženci

Je potřeba, abyste svou aktivitu rozdělili tak, abyste všechny pracovní záležitosti zvládli, ale zároveň zbytečně nezanedbávali soukromý život. Možná by bylo dobré, kdybyste se o své pracovní starosti podělili s partnerem. Na rozdíl od vás netrpí provozní slepotou a umí najít zajímavé řešení tam, kde se vy pohybujete po vyšlapaných cestách a nic nového nevidíte.

Rak

Svým rozhodnutím překvapíte sami sebe. Po zralé úvaze a s chladnou hlavou usoudíte, že nepotřebujete ani tak nový vztah, jako novou práci. V té, ve které jste, se už nic nenaučíte a žádné nové dovednosti nezískáte. Výběrových řízení se bát nemusíte. Vaše kouzlo osobnosti působí. Všichni vás vnímají jako skromného odborníka, který je opravdu dobrý a přitom si na nic nehraje.

Lev

Pocit, že je všechno jenom na vás, vás zároveň rozčiluje a zároveň vám vylepšuje sebevědomí. Přesto si uvědomujete, že je potřeba, abyste se co nejdříve naučili delegovat práci na ostatní lidi, a sami si nechali jen vrchní dohled. Další oblast, která si vyžádá vaši pozornost, jsou finance. Obvykle jste v nich velkorysí, ale teď je potřeba, byste měli přehled o každé koruně!

Panna

Jen tak mimochodem zjistíte, jak moc jste důležití pro své přátele. Pokud se bude v jejich životě dít něco zásadního, můžete si být jistí, že to budete vědět jako první. Váš partner však funguje naprosto jinak. Když budete chtít vědět, co v jeho životě opravdu probíhá, budete se muset hodně chytře vyptávat. Miláček patrně tuší, že se nemá čím chlubit a moc vám toho neprozradí.

Váhy

Skoro máte pocit, že vaší další profesí se stane řešení nejrůznějších záhad. Na to, že se kolem vás děje spousta zajímavých věcí, jste sice zvyklí, ale to, co se děje teď, překonává vaše nejsmělejší sny. Během měsíce dokonce začnete uvažovat, zda na řečech o tom, že mimo náš svět existuje i ten druhý, není víc, než jste si dosud mysleli. Zatím si sice definitivní názor neuděláte, ale to vám nevadí.

Štír

Především si dejte pozor na to, co komu slíbíte. Platí to zejména pro starší generaci. Když rodičům přislíbíte, že se ujmete jejich finančních a majetkových záležitostí, a že je uspořádáte, vůbec nevíte, co jim vlastně slibujete. Připravte se na papíry plné chaosu a na rodiče, kteří vám spoustu informací neposkytnou, protože je zapomněli. Naštěstí to zvládnete, ale bude to fůra práce.

Střelec

To, že vám někdo slíbí něco zadarmo nebo za přiměřenou cenu, ještě neznamená, že to taky tak dopadne. Pro každý případ si dejte stranou pár korun, které můžete v případě potřeby do oné přiměřené ceny doložit. Partnerovi se s tím, co se stalo, však raději nechlubte. Jeho ironické poznámky, kterými by vaše aktivity komentoval, by vám opravdu nedělaly dobře.

Kozoroh

Zvažte, zda byste neměli zkusit nějaké nové hobby, eventuelně nový sport. Než se ale rozhodnete, je potřeba, abyste partnera přesvědčili, že je to právě to, co vašemu vztahu udělá dobře a co navíc po fyzické stránce prospěje i vám dvěma. Kdyby se miláčkovi váš původní nápad moc nezamlouval, klidně se rozhodněte pro kompromis. Místo squashe můžete zkusit třeba golf!

Vodnář

Z jakéhokoli vyřizování na úřadech se stává těžko zvládnutelný problém. Z jednoho místa běháte na druhé a všude vám říkají něco jiného. Naštěstí se v polovině měsíce situace zlomí. Kamarád má na příslušném úřadě příbuzného nebo známého, který se vás ujme. Pak už všechno půjde jako po másle. Na konci měsíce byste měli přemýšlet o dovolené. Na Maledivy to sice nebude, ale malou extravaganci si dovolit můžete.

Ryby

Úvahy o tom, že byste šli pracovat jako dobrovolníci někam, kam se nikdo nežene, vás vyloženě pronásledují. Předem byste však měli přemýšlet, zda na takovou aktivitu budete mít dost času a navíc i fyzických a psychických sil. Kdybyste usoudili, že by to přece jen bylo příliš hutné sousto, uděláte lépe, když realizaci svých plánů ještě chvíli odložíte. Zatím můžete na dobrou věc přispět finančně.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA