Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 7. měsíc (1.7.2021 - 31.7.2021)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

Vaše pracovitost a touha vyniknout narazí na lidi, kteří nedisponují ani jedním ani druhým. Právě ti vám ale závidí veškeré vaše úspěchy. Vy si můžete vybrat, zda jim budete vysvětlovat, že jste nic nedostali zadarmo, nebo zda mávnete rukou a necháte je, ať si myslí, co chtějí. Objektivně by bylo lepší, kdybyste jim nic nevysvětlovali. Poslouchat vás stejně nebudou.

Býk

Když si uvědomíte, co všechno jste v poslední době zvládli, dojde vám, že odpočinek není ve vašem případě luxusem, ale nutností, bez které se neobejdete. Ve vašem případě je však potřeba, abyste si pro něj vytvořili řádné podmínky. Na to, že byste byli doma a odpočívali na zahradě, zapomeňte. Je potřeba, abyste vyjeli někam, kde se o vás postarají a kde nebudete muset nic dělat.

Blíženci

To, že jako single přemýšlíte, kdy a kam vyrazit na lovy, je naprosto přirozené. Možná by ale bylo lepší, kdybyste se svými nápady seznámili kamarády a zeptali se, zda mezi svými známými nemají někoho, kdo by se k vám podle jejich názoru hodil. Nezapomeňte, že je dokázáno, že vztahy, kdy se seznamujete s pomocí kamarádů, jsou nakonec ty nejtrvalejší!

Rak

Na to, že v práci během dovolených nejdříve zastupujete své kolegy vy, a pak se prohodíte, jste zvyklí a není to pro vás žádné překvapení. Tentokrát se však dozvíte, že se s vámi počítá pro zástup na nadřízeného. Z práce strach nemáte, protože víte, že ji zvládnete bez problémů. O trochu horší je to s kolegy. Ti se s vaším náhlým vzestupem smiřují opravdu těžko.

Lev

Než se rozhodnete, že zasáhnete do počítače, dobře si to rozmyslete. Jste sice skvělí, ale k naprosté dokonalosti máte daleko. Právě proto by bylo lepší, kdybyste se domluvili s někým, kdo této problematice opravdu rozumí. Naštěstí se pár takových lidí ve vaší blízkosti pohybuje. Budete jim sice muset zaplatit, ale bude to částka, která váš rozpočet neohrozí.

Panna

Potíže jsou s partnerem. Ten má pocit, že se věnujete svým osobním záležitostem daleko víc, než jemu. Vy máte zase pocit, že to je vlastně jeho chyba, protože o vaši společnost nijak zvlášť nestojí. Možná by bylo dobré, abyste si v této jinak dost nepříjemné záležitosti udělali co nejdříve jasno. Čím dál to budete odkládat, tím hlubší a hůře řešitelné vaše nedorozumění bude.

Váhy

Šance, že uvidíte kus světa, který jste vždycky vidět chtěli, je najednou na dosah ruky. V takovém případě je však potřeba, abyste si zajistili pomoc a podporu svého partnera. Když usoudí, že si takový výlet zasloužíte, můžete si být jistí, že se tam nakonec dostanete. Pak mu ale nezapomeňte projevit náležitou vděčnost. Za svou velkorysost si to opravdu zaslouží.

Štír

Úvahy o tom, že byste s partnerem přešli na nový a daleko zdravější životní styl, jsou vyloženě na místě. Oba si navíc velice dobře uvědomujete, že zdraví je to nejcennější, co máte, a že je potřeba, abyste o ně pečovali daleko soustředěněji, než dosud. Zkuste si vymyslet nový jídelníček a do svého denního rozvrhu zapracovat více pohybu. Když zjistíte, že to zabírá, můžete později vymýšlet i jiné aktivity.

Střelec

Na lidi, kteří se rozhodnou, že vám mají právo mluvit do života, reagujete vyloženě alergicky. Naštěstí jste už ve věku, kdy dokážete bránit svou důstojnost. S dotyčným si promluvíte důrazně a tak, aby pochopil, že mu pro příště podobné pokusy tolerovat nebudete. Když se začne vymlouvat, že to tak nemyslel, a že jste ho špatně pochopili, měli byste se tvářit, jako byste mu to věřili.

Kozoroh

Především si dejte pozor, abyste se z přemíry dobré vůle nevrhli do aktivity, kterou byste si jen zkomplikovali život. Kdyby se stalo a někdo vás vyzval, abyste kvůli němu křivě svědčili u soudu, odmítněte ho zdvořile, ale tak, aby pochopil, že svá slova myslíte vážně. Bude to pro něj překvapení, ale nakonec pochopí, že se zbytečnému průšvihu opravdu nechcete vystavovat.

Vodnář

To, že máte práce až nad hlavu, ještě neznamená, že rezignujete ze všech aktivit, které vás baví. I když je váš denní rozvrh sebenapjatější, musíte si najít něco, co vás uvolní a dovolí vám, abyste se těšili ze života. Na stejném relaxačním programu byste měli trvat v případě, kdy se jedná o vašeho partnera. Ten bude sice tvrdit, že nic takového nepotřebuje, ale vy musíte trvat na tom, že ano!

Ryby

Peníze navíc, které v práci v rámci dobře splněných úkolů dostanete, vás potěší. Zároveň je vám jasné, že musíte řešit, co s nimi uděláte. Na to, abyste je utratili za dovolenou nebo vylepšení životního standardu, je jich moc. Na investici do pozemku nebo něčeho podobně hodnotného je jich zase málo. V takovém případě přemýšlejte o založení spořicího účtu, na který budete nadbytečné finance převádět.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA