Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 900 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 900 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 12. týden (21.3.2022 - 27.3.2022)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

V pondělí si v erotice dávejte pozor na člověka, který vám bude vysvětlovat, že je v sexu ten nejlepší a vy s ním tedy máte šanci zažít rozkoše, s nimiž jste se dosud nesetkali. To, co vám říká, že velice hezky poslouchá, ale vás to nepřesvědčí. Zdravý rozum vám napoví, že kdyby byl opravdu tak skvělý, bude mít ochotných erotických protějšků kolem sebe tolik, že nebude mít ani čas ani chuť hledat další.

Býk

Souboje o člověka, který vás eroticky přitahuje, jsou sice zejména v úterý podle hvězd pravděpodobné, ale možnost, že se do nich sami vrhnete, je neobyčejně mizivá. Představa, že někoho přemlouváte, aby se k vám připojil a třeba si s vámi lehl i do postele, se vám ani trochu nelíbí. Dosud jste vždycky byli v roli těch, které dobývali, a měnit to nehodláte.

Blíženci

Opět se přesvědčíte, že milenci přicházejí a odcházejí, ale stabilní a dlouhodobý životní partner zůstává. Právě proto by bylo dobré, kdybyste v tomto směru jeho trpělivost zbytečně nenapínali. Když se mu budete od pondělí do neděle věnovat naplno a při každé příležitosti ho ujišťovat, že ho vnímáte jako životní výhru, vylepší se nejen váš vztah, ale i váš erotický život. A o to přece jde...

Rak

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vášnivým Štírem, se zaměřte ne na to, aby bylo v posteli dobře vašemu miláčkovi, ale naopak na to, aby v ní bylo dobře vám. Když se rozhodnete, že vyzkoušíte něco nového, tvařte se tak, aby miláček rychle pochopil, že bude lepší, když vašemu přání vyhoví. Naštěstí mu to nemusíte vysvětlovat dvakrát, sám usoudí, že bude lepší, když bude vaše přání respektovat.

Lev

Den, ve kterém si musíte své jednání hlídat (pokud ovšem nechcete mít v partnerství zbytečné nepříjemnosti) je úterý. Pod vlivem stále stoupající kvadratury mezi Marsem a Uranem hrozí, že začnete partnera provokovat a pak se budete divit, že s vámi nechce komunikovat ústně ani eroticky. Čím méně budete mluvit, tím to bude lepší.

Panna

Kamarádů máte tolik, že si na ně miláček už zvykl a to, že by mohl žárlit, ho ani nenapadne. Mezi vámi vznikla příjemná atmosféra, které si máte vážit a chovat se tak, aby ji nikdo a nic nenarušilo. Právě proto byste měli důsledně mazat veškeré zprávy, které dostanete od svých ctitelů a ctitelek-Vy víte, že mezi vámi nic není, ale partner by to chápal velice těžko.

Váhy

Kdybyste chtěli svého partnera opravdu zaujmout, využijte nedělní Lunu ze svého sektoru lásek a romantiky, a zkuste pro něj složit pár zamilovaných veršů-půjde vám to tak, že budete sami překvapení. Reakce vašeho miláčka pak bude neobyčejně pozitivní a když řekne, že jste v něm konečně zažehli oheň, který dosud postrádal, má pravdu. Předvede se vám tak, že vám nezbude, než žasnout.

Štír

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším znamením, hraje ve vašem životě erotika větší roli, než jste si dokázali představit. Když budete po této stránce spokojení, zavládne doma klid, mír a pohoda. Veškeré problémy řešíte v posteli tak, abyste byli oba maximálně spokojeni, dokonce i miláček uzná, že jde o způsob, který má něco do sebe...

Střelec

Ve středu, kdy jste pod vlivem konjunkce Merkura s Neptunem, můžete balit, koho chcete. Měli byste si však dávat pozor, abyste to s tlakem, který na něj vyvíjíte, moc nepřeháněli. Kdybyste si ještě slíbili, že budete brzdit fantazii a nebudete mu podrobně popisovat vztahy se všemi svými dosavadními partnery, pravděpodobnost erotického úspěchu se zásadně zvyšuje.

Kozoroh

Merkur, který se v pondělí ve vašem sektoru komunikace setkává s Jupiterem, vám dává spoustu šancí k seznámení. Problém je v tom, že nejde o lidi, kteří by chtěli vztah podle vašich představ, ale takové, kteří vás chtějí jen na jednorázové erotické dobrodružství. Když ho vyzkoušíte, zkonstatujete, že to sice nebylo špatné, ale že byste přece jenom chtěli něco víc...

Vodnář

Jde o týden, v němž byste měli v sexu ve vlastním zájmu nechat tak, jak to je, nové kontakty neshánějte a o dobrodružství neusilujte. Kdybyste si ale chtěli sex pořádně užít, musíte si počkat do neděle. Luna bude celý den ve vašem znamení a postará se, abyste se na miláčkovy erotické potřeby uměli naladit tak, abyste mu jeho přání plnili ještě dřív, než je stačí vyslovit.

Ryby

Všechno, co se na obloze momentálně děje, posiluje jak vaši erotickou přitažlivost, tak štěstí v lásce. Konečně narazíte na člověka, který si s vámi chce kromě sexu i povídat a jehož vaše názory viditelně zajímají. Jeho nápady na zpestření vašeho erotického života vás navíc nepředstíraně zaujmou-konečně vidíte, jak vypadá pravá sexuální inteligence v praxi!

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA