Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2023 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2023 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 900 102 a linka pro horoskop na rok 2023 má číslo 73.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 900 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 15. týden (11.4.2022 - 17.4.2022)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

V sexu vás čeká spousta zajímavých překvapení-když se v pátek váš vládce Mars přesune do Ryb, přinese vám zcela jednoznačný erotický podnět ze strany opravdu nečekané. Zdravý rozum vám sice říká, že ho máte zdvořile odmítnout, ale vy přesto neodoláte. Představa, že svátky jara oslavíte s novým, utajeným a navíc i velice vzrušujícím partnerem, vás přinutí i k hodně riskantnímu jednání.

Býk

Když chcete mít vyrovnaný a uspořádaný erotický život, který vám nepřináší zbytečné stres, ale který vám do života vnáší pohodu a klid, vyžaduje si to jisté oběti. Především je potřeba, abyste pochopili, že jsou v životě důležitější věci, než je jen a pouze práce. Nemohli byste se překonat natolik, že byste od čtvrtečního večera na všechno zapomněli a věnovali se jen partnerovi a sexu?

Blíženci

To, že máte doma jednoho partnera, ještě neznamená, že nemáte čas od času vyzkoušet i něco nového a neznámého. Zejména v pondělí, kdy se Luna pohybuje vaším sektorem komunikace, se budete muset zejména u počítače velice ovládat. Představa nejdříve nezávazné a posléze stále pikantnější erotické komunikace vám dělá vyloženě dobře-můžete se sice snažit o sebeovládání, ale moc to nepůjde.

Rak

Váš nový erotický partner vám dodá sebejistotu, chuť do života a zároveň erotické talenty, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Na rozdíl od těch minulých ve vás vidí člověka, který je po všech stránkách dokonalý, a který mu jen shodou naprosto nepravděpodobných náhod skončil v náruči. O tom, že by vám kritizoval, ani neuvažuje, vidí vás jako dokonalost a vy v jeho objetí dokonalí jste...

Lev

Především je potřeba, abyste si přiznali, že vás neustálý hon za novými lidmi a vzrušujícími erotickými zážitky pomalu přestává bavit. Ve středu můžete dokonce začít uvažovat, zda opravdu není čas na stabilní vztah, ve kterém by vám spolu bylo dobře a v němž byste se cítili po všech stránkách milovaní? Pokud usoudíte, že ano, máte nejvyšší čas, abyste se po někom zcela vážně poohlédli-v takovém případě hvězdy garantují úspěch.

Panna

Situace se konečně vyvinula k lepšímu a když budete jen trochu chtít, podaří se vám upevnit vztahy s partnerem a navíc i užijete i velice hezký sex. Situace se vylepší v pátek, kdy se Mars přesouvá do vašeho partnerského sektoru. Vy s jeho pomocí konečně pochopíte, že je potřeba, abyste odložili ostych a partnerovi jasně řekli, co chcete a bez čeho se v sexu neobejdete.

Váhy

O štěstí v lásce a plné uspokojení v sexu se postará úplněk, který se v sobotu uskutečňuje ve vašem znamení. Erotických choutek máte spoustu, ale taky máte daleko větší množství šancí k jejich uskutečnění, než obvykle. Kdybyste se chtěli postarat o opravdu zajímavé zážitky, zkuste použít i nějaké erotické hračky,Vy budete spokojení a partner nadšený.

Štír

Pochopíte, že váš miláček sice není ideál, ale přesto je to někdo, o koho byste velice neradi přišli. Právě proto je potřeba, abyste mu dávali najevo, že o něj stojíte a že jste pro něj ochotní udělat opravdu hodně. Pro začátek stačí, když nebude sex provozovat, ale budete si o něm a o tom, co máte rádi, pomalu a beze spěchu povídat, bude to velice poučné a pro oba přínosné...

Střelec

Konjunkce Jupitera s Neptunem, které se v úterý odehrává, vás dostane do velice zajímavé situace. Pod jejím vlivem začnete přemýšlet, zda není čas, abyste své dosud neuspořádané vztahy, které vaším životem dosud procházely v množství daleko větším, než malém, vyměnili za skutečnou lásku a věrné erotické partnerství. Zní to sice nepravděpodobně, ale jde o představu, která vás vyloženě baví a láká.

Kozoroh

To, že jste dobrodružství na jednu noc ještě nezažili, vás může upřímně mrzet, přesto vás nesmí ani napadnout, že byste se do něčeho podobného v tomto týdnu dali. Pokušení však bude víc, než dost-o první se už v pondělí postará Merkur, který se dostává do Býka. Člověk, který vás bude přemlouvat, opravdu ví, jak na vás,přemlouvá vás způsobem, kterému se jen opravdu těžko odolává-to, že to zvládnete, berte jako svou velkou životní výhru.

Vodnář

U opačného pohlaví máte úspěch jistý, Vy to však nevnímáte jako nic zajímavého a nezvyklého. Pokud se vám někdo líbí, berete to spíše jako inspiraci pro romantickou složku své osobnosti. Pro člověka, který se vám líbí, jste ochotní skládat verše, malovat obrazy a vůbec dělat všechno pro to, abyste ho zaujali-sex, na který pak přijde, berete jako tu nejsladší odměnu...

Ryby

Kariéra vás pohltí natolik, že o svém erotickém životě vůbec nepřemýšlíte. Když ale miláčkovi naplno řeknete, že ho do postele potřebujete jen proto, abyste si srovnali myšlenky, zbavili se napětí a renovovali energii, kterou užijete v dalších dnech, patrně se naštve. Když vám řekne, že se cítí spíše jako dodavatel vaší energie než jako erotický partner, vůbec si nevymýšlí.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA