Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2022 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2022 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2022 má číslo 73.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 14. týden (4.4.2022 - 10.4.2022)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

To, že máte stabilního partnera a o nikom jiném neuvažujete, ještě neznamená, že se budete ve vztahu a zejména v erotice nudit. Naopak! Jen s partnerem, kterého opravdu dobře znáte, se dokážete na zpestření erotického života domluvit tak, aby to obohatilo vás oba. Všechno, co vás zejména ve druhé polovině týdne v tomto směru napadne, se vám postará o rozkoš skoro až kosmickou.

Býk

To, že vás někdo eroticky přitahuje do té míry, že se vám o něm každou noc zdají pěkně divoké sny, ještě neznamená, že musíte hned začít plánovat zásnuby a eventuelně svatbu. Venuše, která se v úterý dostává do Ryb, vám v tomto týdnu pošle do cesty pár stejně zajímavých nebo ještě zajímavějších erotických objektů. Vy pak nebudete vědět, koho si vybrat!

Blíženci

O tom, že se svým partnerem můžete počítat, víte dávno a nikdy jste o tom nepochybovali. Když se tedy dozvíte, že se o něj zajímá někdo z vašich známých, z míry vás to ani náhodou nevyvede,dokonce jste pyšní, že se líbí a že vám ho ostatní závidí. Když si pak vzpomenete na vaše horké noci, dojde vám, že vám mohou závidět i závidět i to, o čem nemají ani tušení.

Rak

Emoční rovnováha je pěkná věc, ale taky je to něco, bez čeho se aktuálně klidně obejdete. Momentálně potřebujete cokoli, co vás v lásce a zejména v sexu, trochu zaktivuje,zejména v pátek a v sobotu, kdy Luna prochází vaším znamením, dáte všemu, co je jakkoli spojené s erotikou přednost před jakoukoli jinou aktivitou. Vy budete spokojení a váš miláček nadšený.

Lev

I když v práci jedete naplno a starostí máte plnou hlavu, nic není tak důležité, aby to narušovalo váš erotický život. Kdybyste se dokázali od všech pracovních starostí odstřihnout tak, abyste domů přišli v pohodě a v klidu, bylo by to dokonalé. Sex by na vás navíc působil vyloženě blahodárně a hlavu byste si jím vyčistili tak, že byste záhy přišli i na řešení vašich pracovních problémů.

Panna

To, že je na váš vás partner náročnější, než by se vám líbilo, vás z míry nevyvede a dobré nálady vás to nezbaví. Rozhodnete se, že mu to oplatíte stejně. Zatímco on má zvýšené nároky v tom, co se týká všedního života, vy se rozhodnete, že jako revanš zvýšíte požadavky, které na něj kladete v sexu-je však otázkou, zda to pro něj nebude spíše odměna.

Váhy

V pondělí (v krajním případě v úterý dopoledne), kdy je Venuše ještě ve vašem sektoru lásky a romantiky, čekejte zásadní změnu svého životního postoje. Přijde něco, co vám vrátí víru v lásku, v pevné mezilidské vztahy a v ostatní podobné kvality vůbec. Miláček vás ujišťuje, že je mu s vámi v životě i v posteli moc dobře, a vy mu velice rádi věříte...

Štír

Pokud jste sami, budete přemýšlet jak o lásce, tak o sexu. Dosud jste sice říkali, že jedno s druhým nemusí mít vůbec nic společného, ale teď zásadně měníte názor. Když navážete vztah, ve kterém si přijdou na své obě složky, pochopíte, že je to to nejlepší, co vás může potkat-teď je jen potřeba, abyste to vysvětlili miláčkovi, ale to zvládnete...

Střelec

To, že máte stabilní a vyrovnaný vztah, ještě neznamená, že v něm musí vládnout erotická nuda. Nápady, na které v tomto směru zejména v úterý a ve středu pod vlivem Luny ve svém partnerském sektoru přijdete, jsou k nezaplacení. Zkuste miláčkovi navrhnout sex na nějakém opravdu nezvyklém místě-nejdříve se zarazí, ale pak sám řekne, že jde o nápad vpravdě geniální.

Kozoroh

Na to, abyste najednou zjistili, že místo svého uspořádaného a důkladně naplánovaného života máte v srdci i v mysli chaos, stačí, abyste se setkali s člověkem, který vás na první pohled zaujme a na druhý vzruší. Vaše city budou tak intenzivní, že začnete přemýšlet, zda byste neměli riskovat a svůj život od základu změnit. Čím víc o tom přemýšlíte, tím více vás to láká.

Vodnář

Vášnivý románek si sice můžete velice upřímně přát, ale tentokrát se před vámi nic takového nerýsuje. V takovém případě vám nezbude, než abyste popracovali na zesílení vášní, které vás spojují s vaším nynějším partnerem. Naštěstí máte v tomto směru spoustu zajímavých nápadů-miláček se bude nejdříve dívat trochu nedůvěřivě, ale pak začne spolupracovat přesně tak, abyste si to oba pořádně užili.

Ryby

Úvahy o hledání partnera na nejrůznějších seznamkách sice máte, ale přechod od slov k činům je ve vašem případě velmi pomalý. Neustále nad tím přemýšlíte, ale ke skutečnému činu pořád nemáte dostatek odvahy. Navíc vás napadne, že byste svou pozornost zaměřit spíše na lidi ze svého nejbližšího okolí,je tam minimálně jeden, který si zaslouží vaši erotickou pozornost ve zvýšené míře.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA