Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 41. den (11.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Jde o den, kdy musíte být neskutečně trpěliví. Rady na to, jak se dá zvládnout všechno, co zvládnout musíte, je spousta, ale konkrétní pomoc se nekoná.

Býk

Pohybujte se v mezích zákona. Nabídku na aktivitu, která není tak úplně čistá, odmítněte. Přineslo by vám to jen stresy, bez nichž se obejdete.

Blíženci

V rámci rodiny vás čeká další zkouška trpělivosti. To, co jste si domluvili, přestane platit a ve vyjednávání se spustí další náročné kolo.

Rak

Než se na někoho rozčilíte, pátrejte po tom, co se opravdu děje. Neriskujte situaci, kdy se naštvete na nevinného a viníka necháte bez povšimnutí.

Lev

Životní zkušenosti, které jste nasbírali, jsou vám naprosto k ničemu. Dnes je potřeba, abyste na ně zapomněli a pochopili, že musíte začít znovu.

Panna

Všechno chcete mít dotažené do posledního detailu. Za normálních okolností by to bylo i pochopitelné, ale při dnešním nasazení na to nebude čas.

Váhy

Přivstaňte si tak, abyste do práce přišli trochu dřív, než obvykle. Ráno se tam bude dít něco, co byste v každém případě měli vidět na vlastní oči.

Štír

Hlavně si uvědomte, že v práci nemáte šanci prosadit svůj názor. Můžete se hádat a ztratit spoustu energie, ale vaše stanovisko stejně nezvítězí.

Střelec

Všechno, na co jste se tak těšili, se buď nekoná, nebo alespoň odsouvá do blíže neurčené budoucnosti. Ušetříte si práci, ale přesto budete naštvaní.

Kozoroh

To, co váš nadřízený říká, myslí opravdu vážně. Vy máte sice dojem, že si tím říká o problém, ale nahlas mu to neříkáte. Ne to musí přijít pouze on sám.

Vodnář

Když se dozvíte, že s vámi partner v něčem nesouhlasí, není důvod, abyste své plány vzdali. Při troše vytrvalosti se vám ho podaří přesvědčit.

Ryby

V práci vám kladou otázky, které jsou podle vašeho názoru naprosto triviální. Odpovídat na ně však musíte soustředěně a vážně. Je to zkouška.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA