Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 41. den (11.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Jde o den, kdy musíte být neskutečně trpěliví. Rady na to, jak se dá zvládnout všechno, co zvládnout musíte, je spousta, ale konkrétní pomoc se nekoná.

Býk

Pohybujte se v mezích zákona. Nabídku na aktivitu, která není tak úplně čistá, odmítněte. Přineslo by vám to jen stresy, bez nichž se obejdete.

Blíženci

V rámci rodiny vás čeká další zkouška trpělivosti. To, co jste si domluvili, přestane platit a ve vyjednávání se spustí další náročné kolo.

Rak

Než se na někoho rozčilíte, pátrejte po tom, co se opravdu děje. Neriskujte situaci, kdy se naštvete na nevinného a viníka necháte bez povšimnutí.

Lev

Životní zkušenosti, které jste nasbírali, jsou vám naprosto k ničemu. Dnes je potřeba, abyste na ně zapomněli a pochopili, že musíte začít znovu.

Panna

Všechno chcete mít dotažené do posledního detailu. Za normálních okolností by to bylo i pochopitelné, ale při dnešním nasazení na to nebude čas.

Váhy

Přivstaňte si tak, abyste do práce přišli trochu dřív, než obvykle. Ráno se tam bude dít něco, co byste v každém případě měli vidět na vlastní oči.

Štír

Hlavně si uvědomte, že v práci nemáte šanci prosadit svůj názor. Můžete se hádat a ztratit spoustu energie, ale vaše stanovisko stejně nezvítězí.

Střelec

Všechno, na co jste se tak těšili, se buď nekoná, nebo alespoň odsouvá do blíže neurčené budoucnosti. Ušetříte si práci, ale přesto budete naštvaní.

Kozoroh

To, co váš nadřízený říká, myslí opravdu vážně. Vy máte sice dojem, že si tím říká o problém, ale nahlas mu to neříkáte. Ne to musí přijít pouze on sám.

Vodnář

Když se dozvíte, že s vámi partner v něčem nesouhlasí, není důvod, abyste své plány vzdali. Při troše vytrvalosti se vám ho podaří přesvědčit.

Ryby

V práci vám kladou otázky, které jsou podle vašeho názoru naprosto triviální. Odpovídat na ně však musíte soustředěně a vážně. Je to zkouška.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA