Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 72. den (14.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když to bude potřeba, klidně se hádejte na veřejnosti. Bude to podstatně lepší, než kdybyste měli pocit, že jste si nechali líbit víc, než jste chtěli.

Býk

Na trapasy máte vyloženě šťastnou ruku. Naštěstí se dokážete smát sami sobě. Kdybyste to uměli, museli byste dnešek brát jako den totálně k nepřežití.

Blíženci

Školní záležitosti svých dětí raději moc neprožívejte. Kdybyste se na ně podívali objektivně, museli byste zkonstatovat, že jsou opravdu celé po vás...

Rak

Je sice teprve předjaří, ale vy byste už měli uvažovat o letní dovolené. Večer, kdy budete probírat nabídky a vybírat tu nejlepší, bude vynikající!

Lev

Z toho, co dosud vypadalo jako společenský flirt, se vyvíjí velice vážný vztah. Dosud jste sice nic takového v úmyslu neměli, ale situace se mění.

Panna

Kvadratura mezi Sluncem a Jupiterem je hodně zrádná. Pod jejím vlivem máte sklon chtít po sobě i po svém okolí něco, co přes veškerou snahu nesplníte.

Váhy

Do zbytečných sporů se nepouštějte. Bude lepší, když alespoň prozatím necháte všechno tak, jak to je. Na změny by dnes nebyl ten nejvhodnější den.

Štír

S láskou si nepohrávejte. Veškeré vztahy, které dnes začnete, budou ve vašem životě hrát daleko důležitější roli, než si dokážete představit.

Střelec

Toho, aby se váš nadřízený choval rozumně, se nedočkáte. Je vám jasné, že se s tím buď budete muset smířit, nebo budete pokračovat o dům dál.

Kozoroh

Žádnou zvláštní strategii vymýšlet nemusíte. Byla by to jenom zbytečná ztráta času. Stačí, když bez velkého rozmýšlení půjdete a prostě to uděláte.

Vodnář

To, že vás někdo vybízí, abyste nahlas řekli svůj názor, ještě neznamená, že to dokáže vydýchat. V každém případě mu pravdu dávkujte hodně opatrně.

Ryby

Docela se vám uleví. Přijde příležitost, jak se můžete elegantně zbavit něčeho, co vám doma jen překáží. Využijte ji dříve, než bude pozdě.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA