Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 71. den (13.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když se do někoho zamilujete, přiznejte to především sami sobě. Když si budete namlouvat, že jste jenom kamarádi, moc daleko svůj život neposunete.

Býk

Na to, abyste se učili něco nového, nemáte dostatek času ani trpělivosti. Věnujte pozornost i čas tomu, co dokonale zvládáte a v čem jste si jistí.

Blíženci

Luna ve vašem znamení se vám postará o spoustu zajímavých zážitků. Když je pak budete doma vyprávět partnerovi, neuvěří, že jste si je nevymysleli.

Rak

S partnerem si popovídáte o tom, na co obvykle nemáte čas. S údivem zjistíte, že přemýšlí o stejných věcech, jako vy, a dochází ke stejným závěrům.

Lev

Veškeré úřední záležitosti dopadnou skvěle. Navíc narazíte na velice příjemného a k tomu kompetentního úředníka. Udělá pro vás všechno, co může.

Panna

Sextil mezi Sluncem a Plutem vám dodává odvahu. Konečně se rozhodnete rázně vyřešit to, co to dlouho potřebovalo a co jste od sebe dosud odstrkovali.

Váhy

Pracovní porady se sice neskutečně táhnou, ale vy na nich přesto musíte být až do konce. To, co je důležité, se projedná v posledních pěti minutách!

Štír

Nezdá se vám, že si děláte zbytečné starosti? Kdybyste si uvědomili, že jsou věci, které si musí vaši blízcí vyřešit sami, žilo by se vám lépe.

Střelec

Dostanete spoustu nepříjemných otázek, na které však musíte dát smysluplné a rozumné odpovědi. To, že to dokážete, můžete právem brát jako zázrak.

Kozoroh

Narazíte na člověka, s nímž si opravdu nevíte rady. Možná byste se na něj a na jeho dosavadní život měli vyptat mezi kamarády. Mnohé by vám to řeklo.

Vodnář

Citům a emocím věnujete daleko více pozornosti, než jindy. Dokonce i vy si musíte přiznat, že se sice můžete snažit, ale proti lásce imunní nejste.

Ryby

Představa, že se něco samo od sebe vyřeší, je dosti zrádná. Bylo by daleko lepší, kdybyste si uvědomili, že se v této věci musíte projevit aktivně.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA