Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 10. týden (8.3.2021 - 14.3.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Nápady, které máte, jsou sice zajímavé, ale taky riskantní. Při Luně v Rybách můžete podcenit emoční nastavení svého okolí a jejich uskutečněním si nadělat zbytečné nepřátele.

Býk

Jeho pracovní výsledky nejsou zdaleka takové, jak jste čekali. Pokud je to kolega, měli byste ho taktně upozornit, že za něj jeho práci už dál vykonávat nemůžete.

Blíženci

Na vaše poznámky a nápady nereaguje. Vy pak můžete přemýšlet, zda mu to, co říkáte, opravdu nic neříká, nebo zda to před vámi dokáže opravdu tak dobře skrývat.

Rak

Opravdu nevidíte důvod, proč byste za něj měli řešit to, do čeho se jemu nechce. Je vám jasné, že byste si přidělali spoustu práce a žádný vděk za to od něj nezískali.

Lev

To, že vás rozčiluje, berte jako jeho oblíbený sport. Vy si pak můžete vybrat, zda budete jeho hru hrát s ním, nebo zda mu dáte rázně najevo, že mu takové jednání nedovolíte.

Panna

Jeho tvrdohlavost mu dělá samé potíže, k posunu však přesto dojde. V pondělí váš Beran dokonce uzná, že vás měl poslouchat a vašimi slovy se řídit.

Váhy

Je vidět, že ho opravdu znáte-když se rozhodnete, že mu uděláte radost, můžete si být jistí, že se vám to podaří. To, že se vám to opravdu povedlo, vám rád potvrdí sám.

Štír

Do toho, co spolu máte nebo nemáte, nikomu nic není. Přímé dotazy sice padnout mohou, ale vy na ně odpovídat opravdu nemusíte.

Střelec

Připadá vám, že jeho psychický vývoj vyloženě stagnuje. Momentálně máte pocit, že se chová ještě hůře než v době, kdy byl ve vrcholné pubertě.

Kozoroh

Obavy o svůj další osud mít nemusíte. Když na to přijde, dokáže se Beran bez problémů postarat jak o sebe, tak o vás.

Vodnář

Pro to, co dělá nebo říká, omluvu nehledejte. Bude lepší, když ho necháte, aby si svoje průšvihy alespoň jednou musel od začátku až do konce vyřešit sám.

Ryby

O tom, co děláte špatně, mluví spousta lidí. Když však přijde na hodnocení toho, co se vám opravdu podařilo, můžete si být jistí, že se toho kromě vašeho Berana skoro nikdo nevšimne.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA