Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2021 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2021 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2021 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 12. týden (22.3.2021 - 28.3.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Konečně zjistíte, že vás miláček pochopil, o co vám ve vašem vztahu vlastně jde. Podle vašeho názoru na to mohl přijít sice dřív, ale i to, že na to vůbec přišel, hodnotíte kladně.

Býk

Pokud vás čeká vyřizování nějakých papírových záležitostí, měli byste si ho vzít na starost. Vy všechno vyřídíte, zatímco vás Beran by se tam jen zbytečně pohádal.

Blíženci

Postřehy, které vás při pohledu na něj napadnou, jsou vyloženě na místě. Jemu je sdělovat nemusíte, ale vy sami si je zapamatujte na dobu co nejdelší.

Rak

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, se nenechejte připravit o vedoucí roli v rodině. Naštěstí to nebude těžké,dokonce i Beran pochopí, že jste k tomu disponovaní podstatně víc, než on.

Lev

V neděli s ním moc rozumná řeč nebude,Váš miláček je naštvaný kvůli změně času. Vůbec mu nedojde, že vy za to nemůžete a nic společného s tím nemáte.

Panna

Během týdne má pocit, že všechno zvládne sám, zatímco o víkendu mu dojde, že na něco přece jen nestačí. Nechejte to bez komentáře, i když se vám skoro žene na jazyk.

Váhy

Zejména v neděli byste si měli věnovat co nejintenzivnější pozornost. Vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste se do sebe zamilovali, a snažte si to zopakovat!

Štír

Jde o týden, který je dost náročný. Váš miláček má pocit, že má za všech okolností pravdu - a vůbec si nepřipustí, že byste ji alespoň občas mohli mít i vy.

Střelec

Mezi vámi a partnerem je to stále lepší. Ve středu a ve čtvrtek dokonce pochopíte, že jste v něm konečně objevili svou ideální druhou polovinu.

Kozoroh

Jde o týden, kdy byste měli vyřizovat reklamace a vstupovat do kontaktu s úřady. Jde o aktivity, ve kterých se vám bude dařit tak, jak už dlouho ne...

Vodnář

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, se mu věnujte naplno a bez výhrad. Vy mu potřebujete dát svou lásku najevo a on musí vědět, že ji opravdu cítíte.

Ryby

Oba můžete pyšně zkonstatovat, že se jedna z nepříjemných prací, jimiž jste se museli věnovat, chýlí ke konci. Na oslavu to sice ještě není, ale světlo na konci tunelu už vidět je.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA