Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 11. týden (15.3.2021 - 21.3.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Všechno, co si chcete a potřebujete říct, odložte na nedělní odpoledne. Slunce spolu s Venuší bude ve vašem znamení, což garantuje, že se domluvíte.

Býk

Čeká ho opravdu perný týden a právě proto byste mu měli doma vytvořit podmínky, do kterých se bude rád vracet. Kdybyste ještě omezili požadavky, které na něj máte, bude to ještě lepší.

Blíženci

Může vás sice rozčilovat a občas i upřímně štvát, ale přesto si ho musíte vážit. Je vám jasné, že je to člověk, který je daleko složitější, než jste si mysleli-právě to vás na něm baví!

Rak

Důvodům jeho jednání můžete sice rozumět, ale to ještě neznamená, že ho musíte tolerovat. Je potřeba, abyste ho třeba i dost drsně upozornili, že tudy cesta nevede.

Lev

Je potřeba, abyste mu vysvětlili, že to s rizikem nemá přehánět. Než se rozhodne, že někomu začne věřit, měl by si ho alespoň trochu proklepnout.

Panna

Především si nenechejte namluvit, že se bez něj v životě neobejdete. Když vám dojde, že si bez něj poradíte a ještě budete beze stresu, bude to lepší.

Váhy

Jde o týden, kdy musíte oba dotahovat to, co bylo, a chystat se na to, co bude. Za odměnu se vám v neděli večer otevřou nové šance, po kterých musíte okamžitě sáhnout.

Štír

Jeho neustálé hovory o tom, co byste dělat měli a co neděláte, vás rozčilují. Týká se to zejména úterý, kdy přejdete do tvrdého protiútoku.

Střelec

Když vám začne vysvětlovat, že vás miluje takové, jací jste, skoro nevíte, zda se nemáte urazit. Nakonec zkonstatujete, že to z jeho strany byla vlastně lichotka a neříkáte nic.

Kozoroh

Výsledky vašich dohod jsou velice pozitivní. Pokud se domluvíte na další spolupráci nejen soukromé, ale i pracovní, bude to jedině dobře.

Vodnář

Čím dřív si uvědomíte, že jste se do něj zamilovali, tím to bude lepší. Budete mít výchozí bod k tomu, abyste přemýšleli, co s vámi bude dál.

Ryby

Neustále vám vysvětluje, co by dělal, kdyby měl šanci. Když počkáte do soboty, kdy se Slunce přesune do jeho znamení, šance přijde-a pak je to už jenom na něm.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA