Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 17. týden (26.4.2021 - 2.5.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Hlavně na sebe navzájem netlačte a nehádejte se, kdo má větší pravdu. Pro to, abyste týden zvládli, nepotřebujete spory, ale naopak spolupráce a sladěné aktivity.

Býk

V úterý, kdy ve vašem partnerském sektoru probíhá úplněk, vás v klidu nenechá. To, že jste ho už jednou energicky odmítli, si nepřipouští a vážně to nebere.

Blíženci

Zejména ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve Střelci, si budete vzájemnou společnost vyloženě užívat. Přestanete se zbytečně dohadovat a začnete se smát.

Rak

V pondělí, kdy jste pod pozitivním vlivem konjunkce Merkura s Venuší, s ním proberte všechny důležité věci. Dokážete argumentovat tak, že vás odmítnout nedokáže.

Lev

Než se rozhodnete, že se vrátíte k jednomu nepříjemnému období vašeho života a ještě jednou ho rozeberete, přemýšlejte, k čemu vám to bude. Opravdu bez toho nedokážete žít?

Panna

I když mu vysvětlujete, že je něco potřeba udělat, nějak vás nechápe. Má pocit, že si vymýšlíte práci a starosti tam, kde by je nikdo rozumný nehledal.

Váhy

Pro jeho jednání nehledejte omluvu, ale pořádně mu za ně vynadejte. Je to jediný způsob, jak mu zabránit, aby ho při první příležitosti nezopakoval.

Štír

Člověk, který si myslí, že vám vašeho Berana odloudí, zjistí, že se v tomto ohledu opravdu spletl. To, že vás oba pak začne pomlouvat, je více než logické.

Střelec

To, že se před vámi chce chlubit, je naprosto přirozené. Kdybyste ho však dokázali pochválit preventivně, byla by komunikace s ním daleko příjemnější.

Kozoroh

Prožíváte velice zvláštní týden,Váš miláček je neobvykle klidný a smířený se vším, co mu navrhnete. Možná byste mohli přemýšlet, jak by se to dalo optimálně využít.

Vodnář

Když zjistíte, že některé své boje ještě nevzdal a že v nich stále pokračuje, jen mávněte rukou. Mohli byste se s ním sice hádat, ale nic by to nevyřešilo.

Ryby

V pondělí, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, s ním je docela rozumná řeč. Platí to ale jen do odpoledne,večer pak bude stejně tvrdohlavý jako jindy.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA