Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 18. týden (3.5.2021 - 9.5.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

V pondělí mlčte, ale už v úterý se můžete bez problémů rozpovídat. Merkur se dostane do vašeho sektoru komunikace a oběma vám vylepší náladu.

Býk

Slovním soubojům se raději vyhýbejte,nejsou k ničemu a když se pohádáte, nebudete se smiřovat zdaleka tak rychle, jako obvykle. Stojí vám to za to?

Blíženci

Občas máte dojem, že se v něm do vašeho života dostala čistá a naprosto nepopsaná bytost. Marně přemýšlíte, zda je opravdu takový, nebo zda to na vás jenom hraje.

Rak

Je potřeba, abyste při budování vašeho vztahu byli důslednější. To, na čem jste ho začali stavět, byste měli vyžadovat i teď, kdy máte vybudování základů už za sebou.

Lev

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, si s ním opravdu užijete. Váš Beran usoudí, že máte v poslední době málo fyzického pohybu, a postará se, abyste to co nejrychleji napravili.

Panna

Poplakávání nad tím, co jste měli udělat a neudělali, vám v ničem nepomůže. Naštěstí máte vedle sebe realistického Berana, který pochopil, že je čas, abyste místo pláče pracovali.

Váhy

Než se spolu začnete hádat, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Zejména o víkendu bude lepší, když se spolu domluvíte bez zbytečných sporů.

Štír

Když má něco vytýkáte, je potřeba, abyste to udělali taktně, ale zároveň tak, aby pochopil, že to myslíte vážně. Je to obtížné, ale zvládnout se to dá.

Střelec

Merkur, který v úterý časně ráno vstupuje do jeho sektoru komunikace, ho spolehlivě rozpovídá. Když se šikovně zeptáte, řekne na sebe i to, co původně prozradit nechtěl.

Kozoroh

Když si může rýpnout, můžete si být jistí, že neodolá a taky to udělá,Vy se však v takové chvíli musíte chovat rozumně. Když mu na jeho provokaci neskočíte, bude to skvělé.

Vodnář

Oba přemýšlíte, kam by se váš vztah dal posunout dál. Zkuste počkat do úterý, kdy se Merkur přesune do Blíženců a o nějakou zajímavou inspiraci se postará.

Ryby

Je otázkou, zda chcete váš vztah zachraňovat za každou cenu. Jsou chvíle, kdy je lepší rovnou přiznat, že to dál nejde a nepůjde, a raději odejít středem.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA