Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 19. týden (10.5.2021 - 16.5.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Do jeho předchozích vztahů nevidíte,to, co vám o nich říká, vyslechněte, ale nekomentujte. Opravdu to nemusí být tak černobílé, jak se vám snaží namluvit.

Býk

Především si nemyslete, že jste v něm našli něco výjimečného. Když ho blíže prozkoumáte, zjistíte, že je stejně vzteklý jako všichni ostatní Berani.

Blíženci

Váš vztah je založený na oboustranném jiskření. Energie, která mezi vámi je, pak patří k těm, které vám může každý jen závidět. Moc lidí se něčím takovým chlubit nemůže.

Rak

Nutí vás do aktivit i tam, kde to považujete za riskantní. Když mu to ale pořádně vysvětlíte, sám uzná, že máte pravdu a od svých plánů upustí,zázraky se prostě dějí.

Lev

Do toho, za co váš miláček utrácí, mu nemluvte. Myslet si můžete, co chcete, ale pokud ve vás dřímá zbytek pudu sebezáchovy, nahlas to raději neříkejte.

Panna

Veškeré návraty do minulosti si odpusťte. To, že jste si kdysi mysleli, že jste v Beranovi našli svůj ideál, ještě neznamená, že to tak máte a můžete vnímat i teď.

Váhy

Do toho, za co utrácí, mu nemluvte. Vy byste sice za něco takového neutratili ani korunu, ale chápete, že on to má nastavené jinak.

Štír

I když jste dávno dospělí, váš vztah se vyvíjí skoro stejně, jako kdyby vám bylo -náct. Lehce se provokujete a doufáte, že o citech začne ten druhý mluvit jako první.

Střelec

Kouzlo vaší osobnosti ho dostane. Až na konci týdne se dozvíte, že vám původně nechtěl dát šanci, ale když se s vámi dostal do bližšího kontaktu, udělat to prostě musel.

Kozoroh

Na to, abyste řešili jeho problémy, nemáte kapacitu. Můžete mu sice slíbit podporu, ale veškerá rozhodnutí a jejich důsledky musíte nechat na něm.

Vodnář

Jsou věci, před nimiž byste oči zavírat neměli. Váš Beran nad nimi sice chce mávnout rukou, ale vy mu musíte vysvětlit, že mu tato strategie v ničem neprospěje.

Ryby

To, že jemu ani jeho argumentům nerozumíte, ještě neznamená, že jsou chybné. Zkuste se nad nimi zamyslet a najít k nim cestu.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA