Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 25. týden (20.6.2022 - 26.6.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Všechno, co potřebujete domluvit a dotáhnout, musíte zvládnout v pondělí. Když se pak v úterý dostane Slunce do Raka, budete se muset věnovat rodině a na své záležitosti nebudete mít čas.

Býk

Pocit, že vám něco uniká, je stále intenzivnější. Naštěstí se v úterý dostane Slunce do vašeho sektoru komunikace a postará se, abyste spojenými silami všechno dohnali.

Blíženci

Jeho tvrdost vás z míry nevyvede-k vám se tak nechová, což je to nejdůležitější. Můžete ho však upozornit, že by neměl riskovat a popuzovat proti sobě lidi, kteří mu nic neudělali.

Rak

V úterý, kdy se do vašeho znamení dostává Slunce, vás Beran zásadně překvapí. Kromě jiného se dozvíte, že je opravdu rád, že vás má, a že si život bez vás nedokáže představit.

Lev

Návraty k tomu, co jste kdysi nedodělali, jsou složité. Naštěstí si dokážete najít pevný výchozí bod, od kterého se můžete odrazit a začít normálně fungovat.

Panna

Když se dozvíte, že něco opravdu nejde, nepropadejte panice. Když dovolíte svému Beranovi, aby zapojil fantazii a urychlil nápady, všechno se najednou utrhne a rozjede.

Váhy

Nové nápady, s nimiž přijde, jsou opravdu rozumné. Z vaší strany budou sice vyžadovat trochu korekce, ale to není nic, co byste k oboustranné spokojenosti nezvládly.

Štír

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, ho raději neprovokujte, na to, abyste se dozvěděli, co si o vás opravdu myslí, by stačilo málo. Pak byste se toho dozvěděli tolik, že byste nebyli mocni slova.

Střelec

Je potřeba, abyste se konečně naučili akceptovat jeho smysl pro humor. Jedině tak zjistíte, že vás opravdu miluje, ale že vám to dává najevo poněkud nezvyklou formou.

Kozoroh

Z toho, že se mu něco tak úplně nepovedlo, nedělejte zbytečné drama. Kdybyste to dokázali vnímat jako cennou životní lekci, bylo by to po všech stránkách lepší.

Vodnář

Jeho předchozí vztahy neposuzujte. Bude se vám sice snažit namluvit, že on byl ten poškozený, ale vy tomu moc nevěříte, znáte život a tušíte, že to mohlo být jinak.

Ryby

Když se dozvíte, že něco nejde, nepropadejte panice. Když si to správně přeložíte a vyložíte, dojde vám, že to nejde především proto, že se Beranovi nechce.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA