Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2024 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2024 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 27. týden (4.7.2022 - 10.7.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Než se rozhodnete, že něco nejde, udělejte ještě jeden pokus. Zejména ve druhé polovině týdne se situace může zásadně změnit k prospěchu vašemu i úspěchu vašich plánů.

Býk

Představa, že něčemu nebo někomu ustoupíte a vyhnete se tak potížím, je celkem naivní. Když vám váš Beran vysvětluje, že je to nesmyslné uvažování, měli byste mu věřit.

Blíženci

O další budoucnost vašeho vztahu se nebojte. To, že se během týdne občas pohádáte, nic neznamená, nakonec se na sebe stejně podíváte a oba se začnete svorně smát.

Rak

Když mu chcete něco důležitého říct, počkejte do úterý, kdy se Merkur dostane do vašeho znamení. Navíc budete mít volno a tedy na veškeré hovory dost času.

Lev

Když si velice barvitě začne stěžovat na svého partnera, nezačínejte ho hned litovat. Zkušenost říká, že v takovém případě bývají vinni většinou oba.

Panna

Když přijde s tím, že byste měli využít nabídky nějaké státní dotace, budete překvapení. Nakonec usoudíte, že vás naštvalo zejména to, že jste na to vy sami nepřišli dříve.

Váhy

Než mu padnete kolem krku, přemýšlejte, co vám to přinese. Pokud vám v životě chybí láska, vzruch a dosud chybějící pocit vzrušení, máte ho na dosah ruky!

Štír

V době, kdy Slunce prochází Rakem, se o vytvoření rodiny začínají zajímat i lidé, do kterých byste to nikdy neřekli. Není tedy divu, že na toto téma zavede řeč i váš Beran.

Střelec

To, že se ani jeden z vás nedokáže přetvařovat, není zase tak úplně skvělé. Trochu diplomatického jednání, kdy si všechno neříkáte přímo, by vám jen prospělo.

Kozoroh

Když chcete něco pozitivního zažít, udělejte si na sebe čas přes svátky. Oba pak zkonstatujete, že vám je čas, strávený s partnerem, milejší než společnost kamarádů.

Vodnář

Některé jeho představy vyhodnotíte jako silně naivní. Když však přijde na věc, pochopíte, že svět kolem vás popisují daleko lépe, než jste si dosud představovali.

Ryby

V úterý se s ním raději nehádejte. Zatímco vy budete pod vlivem Merkura z Raka v pohodě a dobré náladě, Beran zareaguje tak, že nebudete vědět, co se s ním vlastně děje.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA