Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 900 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 900 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 26. týden (27.6.2022 - 3.7.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Především počítejte s energií středečního novoluní v Raku. Pod jeho vlivem máte sklon podceňovat všechno, co jste udělali vy, a naopak přeceňovat práci těch druhých, dejte si na to pozor.

Býk

S kolegou z tohoto znamení budou v práci samé potíže. Neustále se prosazuje na váš úkor, a ještě se diví, že se vám jeho jednání ani trochu nelíbí.

Blíženci

Pro většinu lidí je váš vztah nepochopitelný. Vůbec nechápou, jak je možné, aby spolu byli a zřetelně se milovali dva lidé, kteří si ze sebe pořád jen dělají legraci a vážně se viditelně neberou.

Rak

Jeho nápady patří k těm opravdu zajímavým. Zprvu jste si říkali, že ho s něčím takovým pošlete do háje, ale teď zjišťujete, že je to vlastně docela dobrá cesta kupředu.

Lev

Jeho postřehy, které se týkají praktické stránky života, byste měli bedlivě poslouchat. Přinesou vám poučení v oblasti, ve které jste dosud tápali.

Panna

V jeho slovech nehledejte žádné skryté pasti. Můžete si být jistí, že to, co vám Beran řekne, myslí vážně a navíc by chtěl, abyste to tak pochopili i vy.

Váhy

Cesta k novým začátkům je kupodivu velice snadná. Je jen potřeba, abyste se dohodli, kdo půjde jako první a kdo mu bude jistit záda.

Štír

Patří k lidem, o kterých byste neměli pochybovat. Když vám něco slíbí, můžete si být jistí, že sliby splní-a tím, že své pochybnosti vyjádříte, ho jenom naštvete.

Střelec

Zejména na začátku týdne, kdy jste pod vlivem stacionárního Neptuna, mu říkejte jen pravdu. I když obvykle intuici moc nepoužívá, tentokrát by to nevyšlo.

Kozoroh

I když si říkáte, že se budete ohledně peněz chovat rozumně, nedokážete to. Naštěstí dohlédnete na Berana a postaráte se, abyste utráceli jen za rozumné věci.

Vodnář

Když se dozvíte, že mu máte něco zakázat, můžete se leda tak zasmát. Svého Vodnáře znáte a víte, že představa, že mu něco zakazujete a on poslouchá, je skoro až snová...

Ryby

Když vám Beran říká, že nemáte stále přemýšlet nad tím, co stejně nemá rozumné řešení, má pravdu. Čím dříve se s tím smíříte, tím to bude lepší.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA