Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2024 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2024 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 33. týden (15.8.2022 - 21.8.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Lidem, kteří vám věnují pozornost sotva tak, aby vás neurazili, se vyhýbejte. Čas, který máte, byste měli trávit s lidmi, kteří vás mají rádi a o vaši společnost stojí.

Býk

I když děti milujete, měli byste jim dát řád, který budou dodržovat. Vám je takový přístup blízký, ale Býk ho hodnotí málem jako týrání.

Blíženci

Sourozeneckou rivalitu podporovat odmítáte, ze svého okolí znáte dost lidí, kteří na ni dojeli. Pak je vám jasné, že nechcete, aby se mezi ně zařadil i váš partner.

Rak

Na to, abyste si od něj nechali udělovat životní lekce, nemáte tu pravou náladu. Usoudíte, že jeho na to, abyste věděli, co si máte myslet, opravdu nepotřebujete.

Lev

Nápady, které před vámi váš partner otevřel, se vám moc nelíbí. Kdybyste ho však požádali, aby vám všechno vysvětlil ještě jednou, mohli byste názor dost rychle změnit.

Panna

O odstup od toho, co se právě odehrává v jeho okolí, se může sice pokusit, ale velký úspěch se čekat nedá. Zejména v pondělí a v úterý si bere všechno až moc osobně.

Váhy

To, že máte zavedený životní styl, na který jste oba zvyklí, ještě neznamená, že ho nemůžete změnit. Pokud vás o víkendu v tomto směru něco napadne, snažte se to co nejrychleji uvést ve skutek.

Štír

Na konkrétní dotazy, které vám klade, si zaslouží konkrétní odpovědi. Lehce se vám dohromady nedávají, ale je vám jasné, že nic jiného dělat nemůžete.

Střelec

Jeho životní zkušenosti byste měli respektovat. Není to pro vás sice příjemné, ale je vám jasné, že jde o něco, z čeho si můžete a vlastně i máte vzít pro svůj další život poučení.

Kozoroh

Domluva, kterou hodláte s lidmi ze svého okolí uzavřít, je pro vás oba prospěšná. Váš Beran si to sice dosud nemyslel, ale teď musel přiznat, že máte pravdu.

Vodnář

Obvinění, kterým ho v práci vystaví, se najednou rozplynout jako pára nad hrncem. Když se rozhodne jít do protiútoku, je to pochopitelné-slibte mu, že budete za všech okolností stát na jeho straně.

Ryby

Když se na nějakou akci, kterou vám navrhuje, fyzicky necítíte, jednoduše mu to řekněte. Když bude mít rozum, pochopí -a když nebude, je zbytečné, abyste s ním ztráceli čas.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA