Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2024 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2024 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 34. týden (22.8.2022 - 28.8.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

O tom, co váš miláček dělá a pro co se rozhoduje, se raději moc nezajímejte. Museli byste mu říct, že se zabývá nesmysly, zatímco vážná a zodpovědná práce stojí.

Býk

Zejména v pondělí a v úterý se musíte opravdu snažit. Když v jeho společnosti nebudete sami aktivně mluvit, počítejte s tím, že se k řeči nedostanete.

Blíženci

Nové začátky probíhají zcela jinak, než jste si představovali. Musíte uznat, že Beran, který v nich viděl spíše mínusy než plusy, má bohužel pravdu.

Rak

Své potíže se zády by měl brát vážně. Když se k tomu sám nemá, měli byste si s ním promluvit a donutit ho, aby se o své zdraví staral přece jen trochu víc.

Lev

Jde o týden, kdy se oba zarazíte a oba budete přemýšlet o něčem, o čem se normálně nebavíte. O závěry, které nakonec učiníte, byste se však měli podělit.

Panna

Opravdu přijdete na to, že se nemusí věci dělat tak, jak vyžadujete vy. Když budete alespoň chvílemi poslouchat Berana, ušetříte si práci i čas.

Váhy

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Raku, vás dojme naprosto všechno, co se kolem vás děje. Uvědomujete si, že vás lidi mají rádi, a dělá vám to moc dobře.

Štír

Spolu s miláčkem se dohodnete na všem, co je potřeba. Ani jeden z vás navíc nebude mít pocit, že ustoupil nějak zásadně víc, než měl v plánu a než se mu chtělo.

Střelec

Než usoudíte, že něco vzdáte, měli byste si o tom promluvit. Kdybyste se domluvili, že dáte celé záležitosti ještě jednu šanci, bude to vynikající.

Kozoroh

Když vám říká, že se máte oblékat tak, abyste byli více sexy, má pravdu. Když se na sebe podíváte, zjistíte, že si opravdu na věku jen zbytečně přidáváte.

Vodnář

Všechno, co se mezi vámi dosud odehrálo, ztrácí na významu, je vám jasno, že důležité je opravdu jenom to, co se děje tady a teď. Na to, co bylo, jste zapomněli, a o tom, co bude, nic nevíte...

Ryby

Úvaha o tom, že byste si zasloužili ještě kousek volna, vás vyloženě láká. Nechcete přemýšlet o zářijovém a třeba i říjnovém prodlouženém víkendu, na který byste si vyrazili jen sami dva?

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA