Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 900 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 900 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 34. týden (22.8.2022 - 28.8.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

O tom, co váš miláček dělá a pro co se rozhoduje, se raději moc nezajímejte. Museli byste mu říct, že se zabývá nesmysly, zatímco vážná a zodpovědná práce stojí.

Býk

Zejména v pondělí a v úterý se musíte opravdu snažit. Když v jeho společnosti nebudete sami aktivně mluvit, počítejte s tím, že se k řeči nedostanete.

Blíženci

Nové začátky probíhají zcela jinak, než jste si představovali. Musíte uznat, že Beran, který v nich viděl spíše mínusy než plusy, má bohužel pravdu.

Rak

Své potíže se zády by měl brát vážně. Když se k tomu sám nemá, měli byste si s ním promluvit a donutit ho, aby se o své zdraví staral přece jen trochu víc.

Lev

Jde o týden, kdy se oba zarazíte a oba budete přemýšlet o něčem, o čem se normálně nebavíte. O závěry, které nakonec učiníte, byste se však měli podělit.

Panna

Opravdu přijdete na to, že se nemusí věci dělat tak, jak vyžadujete vy. Když budete alespoň chvílemi poslouchat Berana, ušetříte si práci i čas.

Váhy

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Raku, vás dojme naprosto všechno, co se kolem vás děje. Uvědomujete si, že vás lidi mají rádi, a dělá vám to moc dobře.

Štír

Spolu s miláčkem se dohodnete na všem, co je potřeba. Ani jeden z vás navíc nebude mít pocit, že ustoupil nějak zásadně víc, než měl v plánu a než se mu chtělo.

Střelec

Než usoudíte, že něco vzdáte, měli byste si o tom promluvit. Kdybyste se domluvili, že dáte celé záležitosti ještě jednu šanci, bude to vynikající.

Kozoroh

Když vám říká, že se máte oblékat tak, abyste byli více sexy, má pravdu. Když se na sebe podíváte, zjistíte, že si opravdu na věku jen zbytečně přidáváte.

Vodnář

Všechno, co se mezi vámi dosud odehrálo, ztrácí na významu, je vám jasno, že důležité je opravdu jenom to, co se děje tady a teď. Na to, co bylo, jste zapomněli, a o tom, co bude, nic nevíte...

Ryby

Úvaha o tom, že byste si zasloužili ještě kousek volna, vás vyloženě láká. Nechcete přemýšlet o zářijovém a třeba i říjnovém prodlouženém víkendu, na který byste si vyrazili jen sami dva?

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA