Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 900 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 900 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 44. týden (31.10.2022 - 6.11.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

V pondělí, kdy je Luna v Kozorohu, narazíte na člověka, který má pocit, že se k vám může chovat autoritativně. Vy mu však dokážete, že je to z jeho strany dost zásadní omyl.

Býk

Když vám dá najevo, že chce, aby mezi vámi panovalo erotické napětí, nebudete moc vědět, co máte dělat. Vy v dnešní době potřebujete především pohodu a klid.

Blíženci

K tomu, abyste mu neustále ustupovali, opravdu není důvod. Váš Beran má sice pocit, že byste měli, ale vy mu už dokážete vysvětlit, že se spletl.

Rak

Když vám říká, že máte být aktivnější na sociálních sítích, má k tomu své důvody. Souhlasit s tím nemusíte, ale měli byste ho alespoň vyslechnout.

Lev

Když vám začne vysvětlovat, že si váš společný život představoval jinak, budete se smát dlouho a upřímně. O svých představách mu raději nic neříkejte, mohl by se buď naštvat nebo urazit.

Panna

Může se sice snažit, ale některé věci přece jen nepochopí. Není náhodou vina v tom, že mluvíte až příliš rychle a on vlastně tomu, co říkáte, nerozumí.

Váhy

Čas, který mu věnujete, se ukáže jako to nejdůležitější, co mu můžete dát. V dlouhých neformálních hovorech se o něm a jeho názorech dozvíte opravdu hodně.

Štír

Váš miláček se občas chová trochu jako mimozemšťan. Vy se sice snažíte, aby se postavil oběma nohama na zem, ale sami přiznáváte, že se vám to zase tak moc dobře nedaří.

Střelec

Potřebuje s vámi mluvit o tom, co je pro něj opravdu důležité. Vy byste si pak na to měli udělat čas, celá záležitost je náročnější, než to na první pohled vypadá.

Kozoroh

Přiklad vás dvou dokazuje, že stará láska nerezaví. Občas můžete mít dokonce pocit, že to, co mezi vámi bylo, sílí a je čím dál krásnější a příjemnější.

Vodnář

Problém může vzniknout s nejrůznějšími životními jubilei. Zatímco vy jím nepřikládáte důležitost a nijak je nesledujete, bere je Beran jako zásadní problém a navíc i svou urážku.

Ryby

Když vám vysvětluje, že máte jít zlatou střední cestou, musíte si to správně přeložit. Opravdu má strach, abyste na těžší cestě zbytečně nenarazili a aby vás to nebolelo.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA